Vytvorte si terasu podľa svojich predstáv
0 0,00 €
Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny
Akciový tovar Novinky ÚLOVOK DŇA

Vytvorte si terasu podľa svojich predstáv

Záhrada ponúka nekonečno možností, ale uvažovali ste už nad terasou, ktorá Vám môže ponúknuť napríklad aj útočisko pred dažďom alebo slnkom? A viete ako vyťažiť z takejto terasy čo najviac zábavy? Pozrime sa na to, akými rôznymi spôsobmi môžete premeniť svoju letnú terasu na oázu pokoja. 

Urobte si pohodlie

Na správnej terase jednoznačne musí byť to správne miesto, kde si vychutnáte rannú kávu. Uprednostňujete kreslá, alebo pre dokonalé pohodlie potrebujete pohovku? Výber je na Vás a na základe našej ponuky záhradných setov sa môžete prispôsobiť veľkosti vašej terasy alebo si vybrať vhodné farebné prevedenie, ktoré sa Vám bude hodiť do konceptu a tak na svojej terase vytvoríte harmonický celok. 


Pripravte sa na nočné párty 

Dlhé letné noci sú ideálne na posedenie s rodinou či kamarátmi. Neoddeliteľnou súčasťou často je hudba, miešané drinky a samozrejme dobré jedlo. Prekvapte ich chutnými stejkami alebo domácimi burgrami na vašom novom grile, ktorý si môžete vybrať už dnes v sekcii záhradné grily na našom eshope. Vaša párty dokonca nebude musieť skončiť ani keď sa ochladí, zohriať Vás môže napríklad niektorý z halogénových ohrievačov


Využite potenciál vašej terasy

Svoju terasu využijete pravdepodobne najčastejšie v lete. V tom prípade Vám tam nemôže chýbať záhradné lehátko, vďaka ktorému pozbierate riadnu dávku vitamínu D a tiež získate krásnu opálenú pokožku. Na druhej strane, ak už slniečka budete mať dosť, môžete sa skryť so svojou obľúbenou knihou a s osviežujúcim drinkom napríklad pod slnečník, ktorý Vám vytvorí ideálny tieň a chládok. 


Buďte extra

Máte na terase pri grile barový pult? Tak jednoznačne tam nemôžu chýbať barové stoličky. Obyčajná grilovačka tak získa štandardy kvalitnej reštaurácie a pričom vy budete otáčať stejky, tak vaše deti sa budú môcť šantiť na nafukovacom vaku na ležanie, ktorý sa jednoducho dá preniesť aj napríklad do trávy alebo je vhodný aj na cesty, nakoľko sa skladuje veľmi jednoducho a je s ním veľká zábava. 

Priblížte sa prírode

To, že máte terasu, nemusí hneď znamenať, že zanedbáte svoju záhradu alebo okolitú prírodu. Tie dva prvky môžu žiť v symbióze. Urobte okolo svojej terasy skalku, kvetinový záhon alebo vysaďte stromček, ktorý Vám z časti bude tieniť. Rozhodnúť sa tiež môžete pre kvetiny a rastliny v črepníku na terase, ktoré Vám tam spríjemnia nejeden pobyt počas letných dní. Dokonca, ak chcete byť jedineční, tak sa môžete rozhodnúť aj pre jedinečné zakomponovania napríklad aj jazierka. 
Tags: zahrada inlea terasa priroda