TINMAN Záhradný domček TIN307 | Kovové záhradné domčeky | Inlea.sk
+421 482 304 811

TINMAN Záhradný domček TIN307

Hľadáte riešenie na uskladnenie záhradkárskych, športových či iných potrieb? Predstavujeme Vám záhradný domček TINMAN, ktorý poskytuje kvalitné riešenie pre uskladnenie Vašich vecí!  Spektrum využití plechového domčeku TINMAN je rozmanitý. Domčeky TINMAN sú obľúbené na európskom trhu a pomerom cena ... Čítaj ďalej
Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.
Vypredané
Výrobca: Tinman
Kód produktu: TIN307

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Hľadáte riešenie na uskladnenie záhradkárskych, športových či iných potrieb? Predstavujeme Vám záhradný domček TINMAN, ktorý poskytuje kvalitné riešenie pre uskladnenie Vašich vecí!  Spektrum využití plechového domčeku TINMAN je rozmanitý. Domčeky TINMAN sú obľúbené na európskom trhu a pomerom cena – kvalita patria k najpredávanejším. Klasická sedlová strecha a široké posuvné dvere zaručujú pohodlný prístup do domčeku vrátane bezproblémovej manipulácie vo vnútri domčeku. Domček je vyrobený z pevného profilovaného plechu s priemerom 0,25-0,3 mm, ktorý vďaka farebnému náteru nevyžaduje ďalšiu údržbu. Farebný  náter zároveň chráni domček pred koróziou  a garantuje dlhú  životnosť. 

Domček je vybavený oceľovou konštrukciou, ktorá domček spevní a zároveň umožňuje ľahké ukotvenie  k podkladu. Umiestnenie domčeku odporúčame na rovný povrch napríklad na zámkovú dlažbu, záhradné  dosky alebo betónový podklad. V prípade stavby na nespevnený povrch odporúčame  vo vnútri  domčeku umiestniť  OSB dosky ako podlahu (tieto dosky nie sú súčasťou balenia). Montáž záhradného domčeka je veľmi Jednoduchá, zvládnu ju dvaja priemerne manuálne zruční ľudia v priebehu 5-7 hodín. Vybavenie pre montáž: aku skrutkovač, kombinačky, vodováha a pracovné rukavice. Domček je dodávaný v dvoch kartónoch. Na dverách sú predvŕtané otvory pre zámok. Zámok nie je súčasťou balenia. Zaobstarajte si tento praktický záhradný domček a vyčarujte si tak príjemnú atmosféru vo svojej záhrade! 

Vlastnosti produktu:

• kvalitné materiály

• moderný vzhľad

• praktické riešenie na uskladnenie rôznych predmetov

Obal z tovaru odporúčame uschovať po dobu trvania záruky.


UPOZORNENIE! 
Termín doručenia sa môže v niektorých prípadoch líšiť od uvedeného. Ohľadom presného termínu doručenia prosím kontaktujte našu zákaznícku linku. 


 Parametre produktu

Výška: 222 cm

Šírka: 321 cm

Dĺžka: 366 cm

Hrúbka stien: 0,3 mm

Šírka dverového otvoru: 126 cm

Výška dverového otvoru: 173 cm

Rozmery kartónov:

185 x 85 x 20 cm

185 x 30 x 28 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať