Aký darček vybrať pre chlapca na Vianoce?
0 0,00 €
Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny
Akciový tovar Novinky ÚLOVOK DŇA

Vieme, po akých hračkách túžia chlapci tento rok

Vôňa ihličia a škorice, roztrhaný baliaci papier a žiariace detské očká pri blikajúcom stromčeku. Na Vianoce sa už s predstihom tešia malí i veľkí. Aby ste najkrajšie sviatky tentokrát zvládli bez stresu, pripravili sme pre vás výber tých najobľúbenejších hračiek, ktoré by chlapci tento rok chceli nájsť pod stromčekom.


Autíčka nikdy nesklamú

Autíčka a dopravné prostriedky neodmysliteľne patria do každej chlapčenskej garáže a bez policajnej naháňačky by cesty ani neboli cestami. Nezastaviteľní strážcovia zákona, ktorí riskujú vlastné životy a zločinci, ktorých treba potrestať. To všetko na uzavretom okruhu autodráhy, ktorá môže zmeniť svoj tvar a každé adrenalínové dobrodružstvo bude vďaka tomu úplne iné.

Hot Wheels Špirálová jazda

Hot Wheels dráha Špirálová jazda

Najrýchlejší na ceste je vždy Blesk McQueen! Červený tátoš z obľúbenej rozprávky Autá 3 prichádza vo verzii na diaľkové ovládanie, vďaka čomu môže váš drobček pretekať z izby do izby. Prepracované autíčko vyzerá presne ako z televíznej obrazovky a dokáže sa pohybovať všetkými smermi, takže o zábavu máte postarané!

Blesk McQueen na diaľkové ovládanie

Turbo Racer Blesk McQueen

Uchopiť, zodvihnúť a premiestniť, a to všetko z vtáčej perspektívy. Kto by dnes nechcel byť žeriavnikom? Veď bez nich by nestála ani jedna budova! Vysoký žeriav s pohyblivým ramenom je nevyhnutnou súčasťou chlapčenskej garáže, pretože vďaka nemu zažijete doma adrenalínové dobrodružstvo a postavíte veci, o ktorých sa vám ani nesnívalo.

Pohyblivý žeriav s nákladným autom

Pohyblivý žeriav s pohyblivými časťami

Velikáni z iného sveta

Obrovské tyranosaury s veľkými zubami, mohutné stegosaury s hrozivými ostňami na chrbte alebo draci s ohnivými plameňmi v ústach. Svet jašterov je pre chlapcov jedným z najfascinujúcejších miest, aké si vôbec dokážu predstaviť. Nejedného drobca by preto potešil drak na diaľkové ovládanie, ktorý dokonca pri chodení vydáva strašidelné zvuky a rešpekt si vzbudzuje aj svietiacimi očami.

Drak na diaľkové ovládanie

Drak na diaľkové ovládanie

Zruční majstri potrebujú svoj priestor

Aj váš chlapec sníva o tom, že bude mechanik? Zaobstarajte mu dielničku, v ktorej nájde všetky potrebné skrutkovače, kladivá a kombinačky, vďaka ktorým pripraví autíčka na tie najrýchlejšie preteky v histórii. A keď bude legendárny McQueen opravený a nablýskaný, odštartovať môže rovno z parkoviska spred garáže. Rýchlosť naberie na jedinečnej skákajúcej rampe a potom ho už nič nezastaví!

Detská pracovná dielňa so skákacou rampou

Dielnička so skákacou rampou

Že do kuchynky patria iba dievčatá? Omyl, veď aj najznámejší šéfkuchári na svete sú dnes muži! Ak sa aj váš chlapec chce podobať na slávneho Jamieho Olivera, vytvorte mu na to priestor, kde nájde všetky hrnce, sporák, chladničku a dokonca aj kávovar a iné dôležité doplnky. Kuchynka navyše vydáva realistické zvuky bublania a varenia, ktoré premenia pobyt za sporákom na dokonalý zážitok.

Detská kuchynka so zvukom a 46 doplnkami

Detská kuchynka Smoby s magickým bublaním

Drevená klasika pre všetky deti

Uháňať s koňom po mestečku a lasom chytať všetkých zločincov? Westernové dobrodružstvo môžete hravo preniesť aj do detskej izby. Stačí vám k tomu hojdací koník, ktorý dokáže pohybovať chvostíkom i tlamou a popri tom autenticky erdžať. Chlapci si ho obľúbia aj pre pohodlné sedlo, do ktorého sa ľahko a bezpečne dostanú vďaka rukovätiam a stúpadlám na nohy.

Hojdací koník, ktorý sa hýbe a vydáva zvuky

Hojdací koník so zvukmi

Garáž je zázračné miesto, kde autíčka v noci odpočívajú a cez deň sa zase premávajú hore-dole. Ak má viac poschodí, zmestí sa do nej dokonca aj závora či automat na predaj parkovacích lístkov. A ak je dostatočne veľká, dokáže na dlhé hodiny zabaviť aj viac detí!

Viacposchodová garáž s príslušenstvom

Hracia súprava PARKING LOT

Tak čo si nájdu vaše deti pod stomčekom tento rok?

Tags: hračky pre chlapcov darčeky Vianočné darčeky darčeky pre chlapcov inlea