VITAVIA IDA skleník 3300 PC 4 mm strieborný | Záhradné skleníky | Inlea.sk
+421 482 304 811

VITAVIA IDA skleník 3300 PC 4 mm strieborný

Predpokladaný termín dodania - August !!!!!!!!!!!Skleníky rady VITAVIA IDA sú zaradené do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov a dodávame ho s presklením z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek sily 4 ... Čítaj ďalej
465,75 €
Predobjednávka
Výrobca: Vitavia
Kód produktu: LG219

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345
Predpokladaný termín dodania - August !!!!!!!!!!!

Skleníky rady VITAVIA IDA sú zaradené do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov a dodávame ho s presklením z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek sily 4 mm. Presklenie je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek.

Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (nekrehne, nežltne). Presklenie ku skleníkom VENUS, URANUS, IDA a SIRIUS vyrábame v našej firme a používame komôrkový polykarbonát Marlon (výrobca Brett Martin - Veľká Británia) alebo polykarbonát SUNLITE (výrobca Palram Europe - Nemecko). Obidva polykarbonáty naša firma oficiálne dováža do ČR ako regionálny partner ich výrobcov (pozri www.polykarbonat.cz). Jedná sa o jediné skleníky na slovenskom trhu osadené kvalitným polykarbonátom s kompletnou českou certifikáciou (pozri odkaz na české certifikáty na konci stránky).

Konštrukcia skleníka je kovovo strieborná (eloxovaný hliník).

Rozmery skleníka:

- šírka 255 cm

- hĺbka 130 cm

- výška 222 cm

- 1x strešné okno

Skleník je vybavený dvojkrídlovými posúvnymi dverami (rozmer 122 x 163 cm). Skleník je možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku (potom nie je nutné dokupovať základňu z pozinkovaného plechu) alebo na základňu z pozinkovaného plechu (nutné dokúpiť). Pri stavbe bez podmurovky dokúpenie základne jednoznačne odporúčame. Ku skleníku je možné dokúpiť množstvo nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy. Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom.

Upozornenie:

1) Ak chcete postaviť murovanú alebo betónovú podmurovku, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne. Uvádzané rozmery skleníka sú maximálne vonkajšie rozmery a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.

2) V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince, apod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, apod.).
Obal z tovaru odporúčame uschovať po dobu trvania záruky.
Termín doručenia sa môže v niektorých prípadoch líšiť od uvedeného. Ohľadom presného termínu doručenia prosím kontaktujte našu zákaznícku linku.
Tovar Vám bude dopravený našou vlastnou zásielkovou službou,dbáme  ohľad na bezpečnosť pri preprave tovaru.

 Parametre produktu

Kategória: Oceľové skleníky
Hmotnosť: 31 kg
Farba: strieborná
Zastavaná plocha: 3,32 m2
Šírka (vonkajšia):1,30 m
Dĺžka (vonkajšia): 2,55 m
Výška (vonkajšia): 2,22 m
Dvere: dvojkrídlové posuvné
Okno: 1x strešné okno
Šírka dverí: 1,22 m
Výška dverí: 1,63 m
Materiál konštrukcie: eloxovaný hliník
Materiál presklenia: komôrkový polykarbonát 4 mm
Záruka na presklenie: zmluvná - 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať

LANITPLAST skleník DNEPR 3,14x4 m PC 4 mm
545,90 €
LANITPLAST skleník KYKLOP 2x3 m PC 4 mm
410,00 €
VITAVIA IDA skleník 1300 PC 6 mm strieborný
308,25 €
VITAVIA IDA skleník 900 PC 4 mm strieborný
233,25 €