Využite potenciál svojej záhrady počas letných dní
+421 482 304 811

Využite potenciál svojej záhrady počas letných dní

Vaša záhrada by mala byť vašim kráľovstvom. A práve preto je dôležité si vytvoriť prostredie, do ktorého sa bude s radosťou vracať celá vaša rodina. A kedy môže mať vaša záhrada najlepšie využitie? Predsa počas leta, kedy sa všetci budú zdržiavať vonku a nasávať vitamín D a pozitívnu náladu. 

Bazénová zábava pre celú rodinu

Mať bazén doma v záhrade je snom azda každého dieťaťa. Ale vedeli ste, že v dnešnej dobe táto možnosť nie je žiadnou raritou? Dnes sú už totiž dostupné rôzne druhy bazénov za prijateľné ceny. Napríklad aj vďaka sortimentu bazénov na našom eshope si môžete vybrať ten ideálny pre Vás, a to na základe parametrov vašej záhrady alebo podľa vašich požiadaviek. Rodinný bazén Vám tak môže priniesť nie len riadnu dávku schladenia počas letných dní a oddychu, ale pre vaše deti môže byť zdrojom nekonečnej zábavy a spoznávania vodného sveta.


Prebuďte v sebe dieťa vďaka trampolínam

Trampolíny patria jednoznačne medzi favoritov medzi deťmi. Ale ruku na srdce, nechce sa aj vám niekedy zaskákať si? Ak máte túto možnosť, tak jednoznačne by ste ju mali využiť. Ideálnym spoločníkom Vám tak napríklad môže byť nová modelová rada trampolín Aga PORT PRO, ktorá bola navrhnutá pre ideálnu bezpečnosť vašich detí a tiež zábavu pre dospelých. Vďaka zosilnenej konštrukcii a nosnosti do 160 kg môžete naučiť deťom svoje obľúbené trampolínové triky. 


Nočné dobrodružstvo v záhrade

Chcete vašim deťom dopriať adrenalín z nočného pobytu v prírode, ale zároveň ich mať pod dohľadom a v bezpečí doma? Ideálnym riešením tak pre Vás môže byť zaobstaranie stanu, do ktorého sa zmestí celá vaša rodina. Napríklad vďaka stanu King Camp Bari 4 si budete môcť zobrať na nočné dobrodružstvo celú svoju rodinu, pričom vďaka oddeleným izbám sa nebudete musieť vzdať súkromia. Tak čo, prehovorili sme Vás na letné pozorovanie hviezd, ktoré zakončíte spánkom v prírode?


Hojdačka ako zdroj zábavy a relaxu

Detské parky sú veľmi obľúbené u detí. A všimli ste si, kam majú vaše deti namierené medzi prvými? Samozrejme sú to hojdačky. Určite Vám už napadlo, že by sa nejaká zišla aj domov a na našom eshope máme pre Vás pripravený ten správny výber. Či už hľadáte klasické záhradné hojdačky alebo závesné hojdacie kreslo, o zábavu vo vaše rodine bude postarané. Alebo si chcete len v kľude prečítať svoju novú knihu? Aj na to môžete mať možnosť v hojdacej sieti. 


Grilovačka v lete nemôže chýbať

Predstavte si tú idylku. Vaše deti skáču na trampolíne alebo sa osviežujú v bazéne a vy ste sa rozhodli pre prípravu obedu v záhrade. Prečo by to mala byť len predstava? Vďaka kategórii záhradné grily na našom eshope, môžete premeniť grilovačku na kulinársky zážitok. Na tomto mieste totiž nájdete nielen klasické záhradné grily a pomôcky ku grilovaniu, ale aj napríklad klasický kotlík na guláš, alebo naopak vymakaný plynový gril od samotného šéfkuchára Jamieho Olivera! To bude radosť robiť steaky a burgre!


Objavte čaro pestovania plodín

Ak ste snívali o pestovaní plodín alebo rastlín, tak leto na to ponúka ten správny čas. Vďaka ideálnej teplote v skleníku si tak budete môcť vypestovať svoje vlastné sadeničky a zeleninu ako napríklad paradajku, papriku alebo rôzne bylinky. Pri výbere toho správneho skleníka Vám môže pomôcť aj rubrika záhradné skleníky na našom eshope, kde nájdete aj rôzne veľkosti a spôsoby využitia skleníkov. 

Tags: blog zahrada leto sklennik grilovanie