Vyberte sa za športom do prírody
0 0,00 €
Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny
Akciový tovar Novinky ÚLOVOK DŇA

Vyberte sa za športom do prírody

Príroda ponúka nekonečno možností na realizáciu v športe. Veď predsa, čo môže byť lepšie ako si naraz zašportovať, tráviť čas s blízkymi a popritom aj nasávať vitamín D? Možností je neúrekom, a či sa rozhodnete pre šport v blízkosti vášho domova alebo pre spoznávanie nových miest, určite si odnesiete množstvo spomienok a zároveň nabijete svoje baterky. 

Objavte okolie na bicykloch

Cyklistika môže byť výborným rodinným programom. Vybrať sa môžete na cyklotrasy, ktoré vaše mesto ponúka alebo aj do prírody na horských bicykloch. Ak máte v rodine aj malých, ktorých by ste chceli tomuto športu naučiť, tak na našom eshope nájdete široký sortiment aj detských bicyklov alebo pre najmenších tam nájdete aj cyklosedačky, vďaka ktorým už nebudú chýbať na žiadnom výlete. 


Nechajte svoje deti sa vyblázniť 

Určite ste sa už stretli s tým, sa vaše malé-veľké deti rozhodli pre nejakú vonkajšiu aktivitu so svojimi kamarátmi. Čo to je tentokrát? Ak sa vaše deti ocitli medzi milovníkmi kolobežiek alebo skateboardov, tak vás potešíme. Na našom eshope totiž nájdete výber tých najlepších kúskov. Skateboardy od výmyslov sveta až po elektrické kolobežky očaria nielen deťom, ale aj dospelým. Elektrické kolobežky s nosnosťou do 99 kíl, tak môžu byť spoločníkom nielen pre vaše deti, ale napríklad to môže byť aj dobrý spôsob ako sa dopraviť do práce alebo na menší nákup na blízky trh.  


Spoznajte prírodu na vode

Rozmýšľali ste už, že by ste sa vybrali na splaviť rieku? Možno sa na prvý pohľad môže zdať táto myšlienky šialená, ale naozaj sa nemáte čoho obávať, pretože ide o bezpečný druh vodného športu, do ktorého sa môže zapojiť aj celá rodina. Vybrať sa môžete na jednorazový splav alebo si trasu môžete rozložiť aj na viacero dní. Takýmto spôsobom je možné splaviť napríklad Malý Dunaj od Bratislavy až po Kolárovo na južnom Slovensku. Poslúžiť Vám môže napríklad nafukovací kajak MASTER K2 z našej ponuky. Počas cesty tak môžete objavovať aj jednotlivé zákutia prírody a večer si zas oddýchnuť aj v stanoch. 


Dovolenkujte aktívne

Dovolenka v kempingu alebo v blízkosti rôznych aquaparkov je stále in. Presvedčia vás o tom nielen bazény a drevené chatky, ale aj okolitá príroda. Cez deň si v nej môžete užiť nekonečno zábavy v podobe futbalu, volejbalu, bedmintonu alebo tenisu a vo večerných hodinách to zas môže byť grilovačka s priateľmi. Tak čo, naladili sme Vás? Ak áno. Tak jednoznačne nezabudnite na náš eshop, kde v rubrike ostatné športové potreby nájdete všetky potrebné veci na takýto pravý kemping. 


Prejdite sa

Azda najjednoduchší spôsob ako sa dá využiť príroda, sú prechádzky. Prejdite sa len tak so psom, alebo zoberte svoju rodinu na prechádzku do blízkej prírody. Vybrať sa môžete aj na turistiku na neďaleký hrad alebo si môžete trúfnuť aj na treking v horách. Skúsiť môžete aj nordic walking alebo rýchlu chôdzu. Ak chcete aktívnejší šport, tak nebudete potrebovať viac ako správne bežecké topánky a môžete sa vybrať do ulice alebo prírody si zabehať. Všetky tieto nespočetné možnosti čakajú len na Vás a aby ste ich spoznali a zamilovali si ich. Tags: blog volny cas priroda inlea