Vybavenie na záhradu pre relax a zábavu
0 0,00 €
Váš nákupný košík je zatiaľ prázdny
Akciový tovar Novinky ÚLOVOK DŇA

Vytvorte si zo záhrady oázu pokoja a zábavy

Záhrada je miestom oddychu, regenerácie aj zábavy. A to najmä, ak máte malé deti. Už ste pripravili tú svoju na jarné a letné aktivity? Strávte teplé dni na čerstvom vzduchu a načerpajte vitamín D zo slniečka. Poradíme vám, ako spraviť zo záhrady skutočnú oázu, z ktorej sa vám nebude chcieť odísť.


Bez bazéna to nie je ono

Ruku hore, kto sníval o vlastnom bazéne na záhrade? Dnes už bazény nie sú výsadou tých najbohatších, dokonca nepotrebujete ani obrovskú záhradu. V našej ponuke nájdete bazény, ktoré vyhovejú rôznym rodinným rozpočtom či veľkosti záhrady. K letu predsa patrí voda. Počas horúčav sa ochladíte, opálite sa do hneda a navyše sa postaráte o úžasné letné zážitky svojich detí.

BESTWAY bazén PowerSteel

Rodinný bazén Bestway

Hľadáte naozaj poriadny bazén pre celú rodinu? Ak máte viac miesta v záhrade, siahnite po bazéne PowerSteel s priemerom až 671 cm a výškou 132 cm. Deti si v ňom aj zaplávajú, vy si môžete užiť skutočný relax a osvieženie.

Trampolína pre malých aj veľkých

Vyskáčte sa do šťastia na novej trampolóne! Deti ich milujú, dospelí na nich aj cvičia. Či už si chcete zlepšiť kondičku, poriadne sa vyjašiť alebo potešiť svojich najmenších, nazrite do ponuky našich trampolín. Trampolíny s ochrannou sieťou sú navyše bezpečné a chránia pred úrazom. Leto na záhrade nikdy nebolo zábavnejšie. No a deti sa po skákaní unavia a budú ochotnejšie ísť spať.

Trampolína MASTERJUMP s vnútornou ochrannou sieťou

Trampolína Masterjump

Zvoľte si kvalitu a trvácnosť, trampolína MASTERJUMP je zárukou bezpečnosti a výnimočnej kvality. Niekoľko detí aj dospelých sa naraz bezpečne vyskáče na ploche s priemerom 510 x 368 cm. Sieť je vysoká až 260 cm, je pevná a odolná voči UV žiareniu.

Súkromné detské ihrisko pre viac čarovných momentov

Deti milujú hru na detských ihriskách. Šmýkačky, hojdačky a preliezačky patria k absolútnym favoritom. Nie všetky detské ihriská sú však úplne bezpečné. Pre pokoj na duši môžete zvoliť domáce ihrisko. Vďaka multifunkčným detským ihriskám nepotrebujete ani veľa miesta na záhrade či veľký rozpočet. V ponuke Inlea nájdete parádne detské ihriská. Vyberte si také, ktoré ktoré bude vyhovovať veľkosti vašej záhrady a zároveň padne do oka aj vašim drobcom.

Inlea4Fun Mega XL detské ihrisko so šmykľavkou a hojdačkou

Inlea detské ihrisko

Tak s týmto detským ihriskom sa vaše deti nebudú nudiť celkom určite. Pozostáva z jednej šmykľavky, hojdačky, basketbalového koša, futbalovej bránky a parádnej veže. Súčasťou detského ihriska je aj basketbalová a futbalová lopta.

K letu patrí grilovačka a pohoda

Patríte k milovníkom grilovačiek a spoločného hodovania v záhrade? Splňte si svoj sen a pripravte celej rodine chutné pokrmy na grile. Záhradné párty či teplé večery s vôňou dymu patria neodmysliteľne k letu. Atmosféru pohody doplní altánok, záhradná hojdačka alebo lehátko.

AGA záhradná hojdačka 2v1

Záhradná hojdačka AGA

Hojdačka AGA sa dá jednoducho zmeniť aj na lehátko, má stabilnú konštrukciu a je odolná voči poveterenostným vplyvom. Môžete na nej oddychovať, čítať si, sledovať deti pri hre alebo si vychutnávať pochúťky z grilu. Záhradná hojdačka z vašej záhrady vytvorí skutočnú oázu pokoja.


Tags: záhradné lehátka záhrada leto trampolíny