+421 905 602 345

TINMAN Záhradný domček TIN404

Hľadáte riešenie na uskladnenie záhradkárskych, športových či iných potrieb? Predstavujeme Vám záhradný domček TINMAN, ktorý poskytuje kvalitné riešenie pre uskladnenie Vašich vecí!  Spektrum využití plechového domčeku TINMAN je rozmanitý. Domčeky TINMAN sú obľúbené na európskom trhu a pomerom cena ... Čítaj ďalej
319,90 €
1-2 týždne
Cena dopravy 14,00 €
Výrobca: Tinman
Kód produktu: TIN404

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Hľadáte riešenie na uskladnenie záhradkárskych, športových či iných potrieb? Predstavujeme Vám záhradný domček TINMAN, ktorý poskytuje kvalitné riešenie pre uskladnenie Vašich vecí!  Spektrum využití plechového domčeku TINMAN je rozmanitý. Domčeky TINMAN sú obľúbené na európskom trhu a pomerom cena – kvalita patria k najpredávanejším. Klasická sedlová strecha a široké posuvné dvere zaručujú pohodlný prístup do domčeku vrátane bezproblémovej manipulácie vo vnútri domčeku. Domček je vyrobený z pevného profilovaného plechu s priemerom 0,25-0,3 mm, ktorý vďaka farebnému náteru nevyžaduje ďalšiu údržbu. Farebný  náter zároveň chráni domček pred koróziou  a garantuje dlhú  životnosť. 

Domček je vybavený oceľovou konštrukciou, ktorá domček spevní a zároveň umožňuje ľahké ukotvenie  k podkladu. Umiestnenie domčeku odporúčame na rovný povrch napríklad na zámkovú dlažbu, záhradné  dosky alebo betónový podklad. V prípade stavby na nespevnený povrch odporúčame  vo vnútri  domčeku umiestniť  OSB dosky ako podlahu (tieto dosky nie sú súčasťou balenia). Montáž záhradného domčeka je veľmi Jednoduchá, zvládnu ju dvaja priemerne manuálne zruční ľudia v priebehu 5-7 hodín. Vybavenie pre montáž: aku skrutkovač, kombinačky, vodováha a pracovné rukavice. Domček je dodávaný v dvoch kartónoch. Na dverách sú predvŕtané otvory pre zámok. Zámok nie je súčasťou balenia. Zaobstarajte si tento praktický záhradný domček a vyčarujte si tak príjemnú atmosféru vo svojej záhrade! 

Vlastnosti produktu:

• kvalitné materiály

• moderný vzhľad

• praktické riešenie na uskladnenie rôznych predmetov

UPOZORNENIE! 
Termín doručenia sa môže v niektorých prípadoch líšiť od uvedeného. Ohľadom presného termínu doručenia prosím kontaktujte našu zákaznícku linku. 

 Parametre produktu

Výška: 210 cm

Šírka: 236 cm

Dĺžka: 238 cm

Hrúbka stien: 0,3 mm

Šírka dverového otvoru: 105 cm

Výška dverového otvoru: 173 cm

Rozmery kartónov:

185 x 85 x 20 cm

185 x 30 x 28 cmNapísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať

Linder Exclusiv Fóliovník MC4306 220x100 cm
53,00 €
Záhradný domček MAXTORE 86 antracit
264,90 €
AGA schodíky Di Solei 1x3
31,90 €