Autodráha 760 cm s 2 autíčkami Top Turbo | Hračky pre chlapcov | Inlea.sk

Autodráha 760 cm s 2 autíčkami Top Turbo

Pýtate sa, čo všetko v tomto sete nájde vaše dieťa? Táto sada má veľa výhod. Kombinácia rýchlosti, adrenalínu, špeciálnych efektov, zdravej súťaživosti a tej najlepšej zábavy! Predstavujeme realistickú pretekársku dráhu pozostávajúcu z pôsobivých slučiek, z ktorých sa budete báť, vaše auto sa dokáže otočiť o 360 stupňov, ... Čítaj ďalej
68,00 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-6949

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Pýtate sa, čo všetko v tomto sete nájde vaše dieťa? Táto sada má veľa výhod. Kombinácia rýchlosti, adrenalínu, špeciálnych efektov, zdravej súťaživosti a tej najlepšej zábavy! Predstavujeme realistickú pretekársku dráhu pozostávajúcu z pôsobivých slučiek, z ktorých sa budete báť, vaše auto sa dokáže otočiť o 360 stupňov, má  viacfarebné LED diódy,  spestrujúce bláznivú jazdu. Umožňuje súťažiť dvom jazdcom súčasne, pričom každý získa vlastné auto a ovládač. To vo vašom dieťati prebudí ducha súťaživosti, ambícií a šikovnosti! 

Sada obsahuje dve autíčka v červenej a modrej farbe. Všetky spínače sú umiestnené na ovládacom paneli. Ovládač má dve tlačidlá na zvýšenie rýchlosti a zvukové efekty zrýchlenia. Dráha je dlhá 7,6 m a je možné ju postaviť dvoma spôsobmi. 

Teraz si môžete užiť dlhú adrenalínovú zábavu! 

Auto by sa malo nabíjať vďaka priloženému USB káblu. Ovládač používa dve 1,5 V AAA batérie. Spolu potrebujeme štyri 1,5V AAA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia. Autodráha je určená pre deti od 3 rokov. 


Vlastnosti produktu:

- detailné spracovanie

- počítadlo kôl

- 2 diaľkové ovládače, 2 autá

- dĺžka dráhy 7,6 m

- s 2 slučkami
 Parametre produktu

Rozmery dráhy: 190 cm x 100 cm x 36 cm
Rozmery auta: 10 cm x 5 cm
Rozmer ovládača: 15,5 cm x 10 cm
Rozmery balenia: 63 cm x 50 cm x 10 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať