Detská bábika-bábätko 45 cm Inlea4Fun BABY KID - ružové | Bábiky a príslušenstvo | Inlea.sk

Detská bábika-bábätko 45 cm Inlea4Fun BABY KID - ružové

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša.Detská bábika - bábätko je úžasná hračka pre každé malé ... Čítaj ďalej
20,45 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-7084

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša.

Detská bábika - bábätko je úžasná hračka pre každé malé dievčatko, ktoré sa chce hrať na mamičku. Očarujúce bábätko má milú tváričku, ktorá vyzerá skutočne ako naozajstné bábätko. Bábika má krásne modré kukadlá a ružové pery. Súčasťou je modré kockované oblečenie, cumlík, pohár a podbradník. Oblečenie sa dá vyzliecť a vyprať, takže sa ľahko udržuje v čistote. Bábika vydáva 12 rôznych zvukov. Starostlivosť o tak nádhernú bábiku nikdy nekončí.

Vlastnosti produktu:

- vyrobená z kvalitného materiálu 

- vyzerá ako naozajstné bábätko

- zvukové efekty

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Odporúčame pre: dievčatá

Dĺžka bábiky: 45,8 cm

Napájanie: 3 x AG13 batérie

Rozmery balenia: 48,5 x 26 x 12,5 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!