Detská sada náradia Inlea4Fun TOOL SET - 37 ks | Detská dielňa a náradie | Inlea.sk

Detská sada náradia Inlea4Fun TOOL SET - 37 ks

Detská sada náradia  je praktická pre začínajúcich domácich majstrov. Vďaka praktickým rozmerom si nájdete svoje miesto aj v detskej izbe. V sade sú repliky skutočných nástrojov pre vášho malého kutila. Môže si s nimi predstavovať napríklad vŕtanie, skrutkovanie alebo používanie rôznych kľúčov. Váš malý kutil sa pri ... Čítaj ďalej
21,43 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-6583

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Detská sada náradia  je praktická pre začínajúcich domácich majstrov. Vďaka praktickým rozmerom si nájdete svoje miesto aj v detskej izbe. 

V sade sú repliky skutočných nástrojov pre vášho malého kutila. Môže si s nimi predstavovať napríklad vŕtanie, skrutkovanie alebo používanie rôznych kľúčov. Váš malý kutil sa pri hre určite zabaví a naplno sa ponorí do role skutočného domáceho majstra! Deti sa potešia bohatej sade nástrojov a dielov, medzi ktorými nájdu pílu, kladivo, matice, jednoducho skvelé vybavenie pre domáceho kutila a opravára. 

Detské náradie je vyrobené z prvotriedneho plastu najvyššej kvality, vydrží deťom dlhé roky, zahrajú sa s ním aj ďalšie generácie. Detská dielňa vytvorí pri hre na opravárov realistickú atmosféru, dieťa môže v bezpečí majstrovať a kreatívne sa rozvíjať. Pri rozoberaní, skladaní a opravách rôznych vecí deti prichádzajú na nové riešenia, učia sa logicky premýšľať a koncentrovať na nové úlohy. 

Vlastnosti produktu:

- realistický dizajn

- množstvo príslušenstva: prilba, okuliare, nôž, akumulátorová vŕtačka, kladivo, dve píly, kliešte, skrutkovač, stavebné bloky, skrutky s maticami, vrtáky, kľúč, odmerka, vodováha

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3 +

Materiál: plast

Počet príslušenstiev: 37 ks

Batérie k vŕtačke: 2 x AA (nie sú účasťou balenia)

Rozmery balenia: 18 cm x 26 cm x 19 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!