Detský karaoke mikrofón Inlea4Fun DELIGHT SOUNDS - modrý | Inlea.sk

Detský karaoke mikrofón Inlea4Fun DELIGHT SOUNDS - modrý

Detský karaoke mikrofón Inlea4Fun Delight Sounds je ideálnym spôsobom, ako začať s každým večierkom, bez ohľadu na to, či je to detský večierok, karaoke stretnutie s priateľmi alebo spev v pohodlí vašej izby.Karaoke mikrofón je úplná novinka. Rozvíja zmysel pre rytmus, spev a možno ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

7,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-7819

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Detský karaoke mikrofón Inlea4Fun Delight Sounds je ideálnym spôsobom, ako začať s každým večierkom, bez ohľadu na to, či je to detský večierokkaraoke stretnutie s priateľmi alebo spev v pohodlí vašej izby.

Karaoke mikrofón je úplná novinkaRozvíja zmysel pre rytmusspev a možno aj tanečné schopnosti vášho dieťaťa, ak k vystúpeniu pridáte nejaké príslušenstvo. Je to skvelá príležitosť rozvíjať spevácke schopnosti vášho dieťaťa a zvyknúť si na vystupovanie na pódiu. Mikrofón skvele sa hodí do detskej ruky. Celý mikrofón je modrý, len konce sú ružové. Hra má dve tlačidlá, z ktorých jedno zapína svetlá, takže mikrofón sa strieda so zeleným a modrým svetlom okolo červených LED. Druhé tlačidlo slúži na zapnutie a vypnutie mikrofónu. Vystúpenia s takýmto mikrofónom sú oveľa zaujímavejšie a umocňujú efekt.

Vlastnosti produktu:

- so svetelnými efektmi

- vyrobené z kvalitného plastu

- Ideálny darček na každú príležitosť

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Materiál: plast

Rozmery mikrofónu: 19 cm x 6 cm x 6 cm

Rozmery balenia: 25 cm x 16,5 cm x 7 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!