Detské náradie Inlea4Fun BUILDERS TOOLS | Detská dielňa a náradie | Inlea.sk

Detské náradie Inlea4Fun BUILDERS TOOLS

Detské náradie je praktická sada pre začínajúcich domácich majstrov. Vďaka praktickým rozmerom si nájdete svoje miesto aj v detskej izbe. V sade sú repliky skutočných nástrojov pre vašeho malého kutila. Môže si s nimi predstavovať napríklad vŕtanie, skrutkovanie alebo používanie rôznych kľúčov. Váš malý kutil sa pri ... Čítaj ďalej
22,50 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-6858

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Detské náradie je praktická sada pre začínajúcich domácich majstrov. Vďaka praktickým rozmerom si nájdete svoje miesto aj v detskej izbe. 

V sade sú repliky skutočných nástrojov pre vašeho malého kutila. Môže si s nimi predstavovať napríklad vŕtanie, skrutkovanie alebo používanie rôznych kľúčov. Váš malý kutil sa pri hre určite zabaví a naplno sa ponorí do role skutočného domáceho majstra! Deti sa potešia bohatej sade nástrojov a dielov, medzi ktorými nájdu vŕtačku, zvinovací meter, baterku, pílu, skrutky, vrtáky, atď, jednoducho skvelé vybavenie pre domáceho kutila a opravára. 

Detské náradie je vyrobené z prvotriedneho plastu najvyššej kvality, vydrží deťom dlhé roky, zahrajú sa s ním aj ďalšie generácie. Vytvorí pri hre na opravárov realistickú atmosféru, dieťa môže v bezpečí majstrovať a kreatívne sa rozvíjať. Pri rozoberaní, skladaní a opravách rôznych vecí deti prichádzajú na nové riešenia, učia sa logicky premýšľať a koncentrovať na nové úlohy. 

Vlastnosti produktu:

- realistický dizajn

- príjemné farby

- množstvo príslušenstva

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Materiál: plast

Rozmer baterky: 10 cm x 6 cm x 25 cm

Rozmer vŕtačky: 24 cm x 5 cm x 16 cm

Rozmer píly: 18 cm x 6 cm x 15 cm

Rozmer balenia: 45 cm x 8 cm x 26 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!