Detské náradie Inlea4Fun CRAFTSMAN'S TOOLBOX | Detská dielňa a náradie | Inlea.sk

Detské náradie Inlea4Fun CRAFTSMAN'S TOOLBOX

Detské náradie je praktická sada pre začínajúcich domácich majstrov. Vďaka praktickým rozmerom si nájdete svoje miesto aj v detskej izbe. V sade sú repliky skutočných nástrojov pre vašeho malého kutila. Môže si s nimi predstavovať napríklad vŕtanie, skrutkovanie alebo používanie rôznych kľúčov. Váš malý kutil sa pri ... Čítaj ďalej
21,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-7215

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Detské náradie je praktická sada pre začínajúcich domácich majstrov. Vďaka praktickým rozmerom si nájdete svoje miesto aj v detskej izbe. 

V sade sú repliky skutočných nástrojov pre vašeho malého kutila. Môže si s nimi predstavovať napríklad vŕtanie, skrutkovanie alebo používanie rôznych kľúčov. Váš malý kutil sa pri hre určite zabaví a naplno sa ponorí do role skutočného domáceho majstra! Deti sa potešia bohatej sade nástrojov a dielov, medzi ktorými nájdu pílu, skrutkovač, matice, rôzne kľúče, jednoducho skvelé vybavenie pre domáceho kutila a opravára. 

Detské náradie je vyrobené z prvotriedneho plastu najvyššej kvality, vydrží deťom dlhé roky, zahrajú sa s ním aj ďalšie generácie. Vytvorí pri hre na opravárov realistickú atmosféru, dieťa môže v bezpečí majstrovať a kreatívne sa rozvíjať. Pri rozoberaní, skladaní a opravách rôznych vecí deti prichádzajú na nové riešenia, učia sa logicky premýšľať a koncentrovať na nové úlohy. 

Vlastnosti produktu:

- realistický dizajn

- príjemné farby

- množstvo príslušenstva

- helma pre bezpečnosť

- batérie nie sú súčasťou balenia

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Odporúčame pre: chlapcov

Materiál: plast

Rozmery vŕtačky: 24 x 19 x 7 cm 

Napájanie vŕtačky: 2 x AA 1,5 V batérie

Rozmery balenia: 51 x 36 x 7,5 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!