Detský bazén so strieškou 183 cm x 51 cm BESTWAY 5618T | Detské bazény | Inlea.sk

Detský bazén so strieškou 183 cm x 51 cm BESTWAY 5618T

Povzbuďte svoje deti týmto skvelým detským bazénom, aby letné horúce dni trávili v záhrade zábavou v bazéne! Detský bazén so strieškou Bestway je skvelou voľbou pre všetky deti. Strieška poskytne vašim deťom tieň počas horúcich dní a vďaka vstavanej sprche im poskytne ďalšiu zábavu ... Čítaj ďalej
120,75 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: BESTWAY
Kód produktu: LE-10633

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Povzbuďte svoje deti týmto skvelým detským bazénom, aby letné horúce dni trávili v záhrade zábavou v bazéne! Detský bazén so strieškou Bestway je skvelou voľbou pre všetky deti. Strieška poskytne vašim deťom tieň počas horúcich dní a vďaka vstavanej sprche im poskytne ďalšiu zábavu a osvieženie. Na spustenie sprchy stačí pripojiť záhradnú hadicu. Steny a dno bazéna sú vyrobené z pevného a odolného PVC materiálu. Stabilita a pevnosť bazéna zaručia bezpečnosť pri užívaní a tak isto dlhú životnosť. Vďaka zaujímavým morským motívom bude tento bazén pre deti veľmi atraktívny .

Obsah balenia:

- bazén s kovovým rámom

- strieška

- sada na opravu bazéna

Veľkosť bazéna zaručuje dostatočne veľký priestor pre zábavu aj viacerých detí. Výhodou bazéna je veľmi jednoduché zostavenie. Stačí iba bazén napustiť  vodou. Bazény pre celú rodinu nájdete tiež u nás v kategórii Rodinné bazény.

 

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Materiál rámu: kov

Rozmery: 183 cm x 51 cm

Hmotnosť: 13 kg

Rozmery balenia: 89 x 24 x 18 cm

Výrobca: Bestway


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!