Detský vysávač Inlea4Fun VACUUM CLEANER - ružovo/tyrkysový | Inlea.sk

Detský vysávač Inlea4Fun VACUUM CLEANER - ružovo/tyrkysový

Detský vysávač Inlea4Fun je praktická, zábavná a náučná hračka pre dievčatká, ktoré s nadšením pomáhajú mame pri upratovaní. Hračka je prevedená vo sviežich ružových a tyrkysových farbách. Vysávač je vybavený mäkkou hadicou. Je navrhnutý so zaoblenými hranami. Detský vysávač sa posúva na dvoch kolieskach, čo ... Čítaj ďalej
33,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-7321

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Detský vysávač Inlea4Fun je praktická, zábavná a náučná hračka pre dievčatká, ktoré s nadšením pomáhajú mame pri upratovaní. Hračka je prevedená vo sviežich ružových tyrkysových farbách. Vysávač je vybavený mäkkou hadicou. Je navrhnutý so zaoblenými hranami. Detský vysávač sa posúva na dvoch kolieskach, čo výrazne uľahčuje manipuláciu s hračkou. Môže to byť ideálny darček pre každú príležitosť.

Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých.  Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Hračka je vyrobený z kvalitného plastu so zaujímavými farbami. Je to ideálny doplnok do každej detskej izby. 

Vlastnosti produktu:

- spínač zapnutia/vypnutia

- flexibilná hadica

- praktická rukoväť

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+
Odporúčame: pre dievčatá
Veľkosť vysávača: 27 cm x 21 cm x 15 cm
Veľkosť balenia: 35 cm x 23 cm x 20 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať