Elektrické autíčko GTS1166 - žlté | Elektrické detské vozidlá | Inlea.sk

Elektrické autíčko GTS1166 - žlté

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrické autíčko. Detské elektrické autíčko dáva dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič, pretekár formule alebo účastník Rally Dakar. Elektrické autíčko však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

190,47 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-9569

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrické autíčko. Detské elektrické autíčko dáva dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič, pretekár formule alebo účastník Rally Dakar. Elektrické autíčko však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa cíti zrelšie a vážnejšie, získava pocit zodpovednosti, vyvíja sa u neho priestorové vnímanie, koordinácia, oboznamuje sa s pravidlami cestnej premávky a zvyšuje sa dôvera vo vlastné schopnosti.

Detský elektrický automobil je plnohodnotné vozidlo, ktoré funguje na batériu. Elektrické autíčko sa dáva do pohybu po stlačení pedála, resp. diaľkového ovládania. Konštrukcia detských elektrických vozidiel je podobná konštrukcii skutočných automobilov. Majú brzdy,  svetlo, spiatočku a dokonca aj prevodovku. Od skutočných áut sa líšia veľkosťou, spôsobom pohonu a samozrejme rýchlosťou, ktorá je nižšia a pre jazdu detí bezpečná.

Dokonca, radosť z jazdy v „ skutočnom“ aute môžete dopriať aj tým najmenším, pretože mnohé elektrické autíčka viete ovládať pomocou diaľkového ovládania.

Toto krásne dvojmiestne elektrické autíčko v modernom dizajne zaručene očarí všetky deti!

Poskytuje možnosť ovládania s diaľkovým ovládačom, ktorý je určený pre rodiča. Väčšie deti môžu riadiť autíčko samostatne pomocou pedálu. Dostatočný výkon motora poskytuje autíčku minimálnu dobu jazdy až 1-2 hodiny. Skutočná doba jazdy býva však aj niekoľkokrát vyššia, záleží na spôsobe jazdy a druhu terénu. Súčasťou autíčka je aj elektrická nabíjačka s batériou.

Vlastnosti autíčka:

- diaľkové ovládanie 

- bezpečnostné pásy

- plastové kolieska s gumičkou

 Parametre produktu

Motor: 2x45W

Batéria: 2x6V4,5Ah

Prevodovka: Automatická

Rozmery vozidla: 80 cm x 54 cm x 40 cm

Rýchlosť: 2-3 km/h

Hmotnosť: 8 kg

Max. nosnosť: 30 kg

Doba nabíjania: 8 hodín

Prevádzková doba: cca. 1 hodina

Diaľkové ovládanie: 2,4G


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!