Inlea4Fun Inlea4Fun GARDEN TOOLS Detská kosačka s prilbou | Ostatné hračky do záhrady | Inlea.sk
+421 482 304 811

Inlea4Fun Inlea4Fun GARDEN TOOLS Detská kosačka s prilbou

Učenie napodobňovaním rodičia dôverne poznajú. Učenie a zábava môže chodiť ruka v ruke. Preto sú vhodnými hračkami práve tie, s ktorými dieťa vie napodobniť dospelých.Detská kosačka môže byť jednou z nich. Otecko s dieťatkom môžu tráviť voľný čas spolu na čerstvom vzduchu na záhrade, a môžu "spolu" pokosiť trávnik. Tým ... Čítaj ďalej
19,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE3043

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Učenie napodobňovaním rodičia dôverne poznajú. Učenie a zábava môže chodiť ruka v ruke. Preto sú vhodnými hračkami práve tie, s ktorými dieťa vie napodobniť dospelých.

Detská kosačka môže byť jednou z nich. Otecko s dieťatkom môžu tráviť voľný čas spolu na čerstvom vzduchu na záhrade, a môžu "spolu" pokosiť trávnik. Tým spoločne trávený čas bude nielen užitočný ale aj zábavný. Kosačka má rukoväť, imitáciu štartéra motora s vnútorným spaľovaním, po vytiahnutí rukoväte počujete charakteristický zvuk. Pri stláčaní kosačky nadskakujú farebné guľôčky. V súprave so sekačkou je tiež nádoba na "doplnenie benzínu" a prilbu na hlavu. Na rukoväti zo sekačky je napodobenina zmeny behu a výkonu. Bezpečnosť pri práci je nakoniec najdôležitejšia, sada preto obsahuje aj ochrannú prilbu. Kosačka je veľmi stabilná, takže to bude veľká podpora pre dieťa, ktoré sa začína učiť chodiť. Vynikajúce spracovanie, živé farby, pozornosť zameraná na detaily.

Vlastnosti produktu:

- kvalitný materiál

- hračka nevyžaduje batériu

- verná kópia pravej kosačky

- živé farby

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 2+

Rozmery:

- výška s rukoväťou: 50 cm

- dĺžka: 40 cm

- šírka: 20 cm

- bandaska: 10,5 x 13 cm

- priemer kolies: 10 cm

- prilba: cca 23 x 17 cm

Rozmery balenia: 53 x 32 x 17 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať