Kostým a plavky morská panna MASTER Marína - 130 cm | Inlea.sk

Kostým a plavky morská panna MASTER Marína - 130 cm

Zaujímalo by vás, aké by to bolo byť morskou pannou? S týmito neobyčajnými plavkami Vaša dcérka to môžete jednoducho zažiť. Súprava pozostáva z klasického horného a spodného dielu plaviek a z imitácie chvostu morskej panny. Nebojte sa si ich vziať k vode alebo do bazénu. Zážitok to bude určite ... Čítaj ďalej
39,90 €
Skladom
Očakávané doručenie 26. august
Výrobca: Master
Kód produktu: MAS-B642-130

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Zaujímalo by vás, aké by to bolo byť morskou pannou? S týmito neobyčajnými plavkami Vaša dcérka to môžete jednoducho zažiť. Súprava pozostáva z klasického horného a spodného dielu plaviek a z imitácie chvostu morskej panny. Nebojte sa si ich vziať k vode alebo do bazénu. Zážitok to bude určite neuveriteľný a nádherný. Ďalej sa dajú využiť na tematické fotenie alebo inú udalosť. 

Kostým morská panna MASTER Marína je navrhnutý tak, aby pri plávaní dobre priliehal k telu, a tak bol pohodlný. Kvalita použitého materiálu spoločne s navrhnutým realistickým dizajnom dodáva kostýmu vzhľad skutočných lesklých šupiniek.

Vlastnosti produktu:

- je vyrobený z pružného nylonu

- v balení: spodný a vrchný diel plaviek, plutva morskej panny

- veľmi pohodlný

Kostým používajte vždy iba pod dohľadom dospelej osoby. Pri chôdzi na suchej zemi zdvihnite spodnú časť kostýmu nad kotníky. Kostým je možné vo vode zložiť vykĺznutím, vyskúšajte si to najprv na suchu. Dávajte pozor na schody v bazénoch a v kostýme neskáčte. Dlhodobé pôsobenie slnka, morskej aj chlórovanej vody môže spôsobiť odfarbenie alebo zníženie pružnosti látky, gumičiek a pod. Nechoďte v kostýme, nedrite kostým o dno bazénu, neseďte a neležte na drsnom povrchu, nejazdite na šmykľavkách.

 Parametre produktu

Vhodné pre výšku postavy: 130 cm

Hmotnosť: 0,30 kg

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať