Plávacia vesta MASTER Eleave Rent - L-XL - zelená | Paddleboard | Inlea.sk

Plávacia vesta MASTER Eleave Rent - L-XL - zelená

Plávacia vesta MASTER Eleave Rent je vhodná pre všetky vodné športy. Ideálne na vodnú turistiku (kajak, raft, kanoe, pramice alebo paddleboard).Vesty sú špeciálne upravené pre vodácke požičovne, oddiely alebo cestovné vodácke kancelárie. Model Rent je vyrobený z vysoko odolného materiálu. Ergonómia vesty bola vyvíjaná tak, aby ... Čítaj ďalej
45,90 €
Skladom do 2-4 dní
Výrobca: Master
Kód produktu: MAS-B588-LXL-green

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Plávacia vesta MASTER Eleave Rent je vhodná pre všetky vodné športy. Ideálne na vodnú turistiku (kajak, raft, kanoe, pramice alebo paddleboard).

Vesty sú špeciálne upravené pre vodácke požičovne, oddiely alebo cestovné vodácke kancelárie. Model Rent je vyrobený z vysoko odolného materiálu. Ergonómia vesty bola vyvíjaná tak, aby jej obliekanie bolo ľahké a pohodlné. Zips v prednej časti v kombinácii s centrálnym popruhom a ramennými popruhmi, umožňuje perfektné dopnutie na každú postavu. Predĺžená dĺžka popruhov zaručuje nadštandardnú variabilitu nastavenia veľkosti. Vesty je možné použiť aj v slanej vode. Plávacia pomôcka certifikovaná v SR podľa ČSN EN ISO 12 402-5.

Vlastnosti produktu:

- všestranné využitie

- predĺžená dĺžka popruhov

- možnosť použitia v slanej vode

 Parametre produktu

Určenie: šport/voda/uni

Obvod hrudníka L/XL: 95 - 139 cm

Výtlak L/XL: do 90 kg (70N)

Farba: zelená

Výrobca: Master

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!