Stolný futbal 125 cm - imitácia dreva | Inlea.sk

Stolný futbal 125 cm - imitácia dreva

Stolný futbal už dlhé roky patrí medzi obľúbené hry či už starších alebo mladších ľudí. Táto skvelá hra Vám poskytne príjemnú relaxáciu, oddych s kamarátmi ale aj napätie a obrovské dobrodružstvo.Futbalový stôl je fantastická hračka, pri ktorej môžu deti objavovať radosť z futbalu v prípade, že ho ... Čítaj ďalej
179,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-887

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Stolný futbal už dlhé roky patrí medzi obľúbené hry či už starších alebo mladších ľudí. Táto skvelá hra Vám poskytne príjemnú relaxáciu, oddych s kamarátmi ale aj napätie a obrovské dobrodružstvo.

Futbalový stôl je fantastická hračka, pri ktorej môžu deti objavovať radosť z futbalu v prípade, že ho nemôžu hrať vonku. Stôl je robustný, s modernými líniami a farbami pre dynamický vzhľad, skvelý doplnok do detskej alebo hracej izby. Hracia plocha má zelenú farbu ako ozajstná tráva. Rukoväte sú pohodlne tvarované a protišmykové, počítanie skóre za obidvoma bránkami hracieho stolíka. Prostredníctvom futbalového stolíka sa rozvíja jemná motorika, koncentrácia a trpezlivosť detí. Tiež sa môžu učiť o dodržiavaní pravidiel, o základných pravidlách futbalu.

Vlastnosti produktu:

- ručné počítadlo

- dá sa jednoducho zložiť a skladovať

- vhodný na použitie v interiéri

 Parametre produktu

Materiál: MDF dosky

Rozmery:

- celková dĺžka: 125 cm

- celková šírka: cca 60 cm

- výška v zloženom stave: 156 cm

Rozmery balenia: 125 x 63 x 80 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!