+421 482 304 811

Stĺpiky na ochranné siete

Občas sa môžu na trampolínách poškodiť aj stojné tyče. Preto Vám ponúkame penové ochrany na tyče v rôznych farbách, ktoré vám okrem ochrany tyčí poskytnú aj pekný vzhľad trampolíny. V tejto kategórii nájdete okrem penovej ochrany na tyče aj náhradné oceľové tyče v dvoch rozmeroch, ktoré si môžete podobne ako aj penové ochrany, podľa potreby upraviť na požadovanú veľkosť. Kategória Príslušenstvá k trampolínam vám ponúka všetky potrebné príslušenstvá k vašej trampolíne. 

AGA penová ochrana na tyče MIRELON 70 cm - Čierna Penová ochrana na tyče trampolíny MIRELON je vyrobená z kvalitného polyetylénu. Nasadzuje sa na horn..

1,00 €

AGA penová ochrana na tyče MIRELON 118 cm - Čierna Penová ochrana na tyče trampolíny MIRELON je vyrobená z kvalitného polyetylénu. Nasadzuje sa na horn..

2,00 €

AGA klobúčik UNIVERSAL na trampolíny s vnútornou ochrannou sieťou - zelený Univerzálny náhradný klobúčik (kryt)  hornej ochrannej siete je vyrobený  z kvalitného pla..

1,50 €

Aga T-kus 38 mm Univerzálný náhradný kovový spojovací T-kus pre konštrukciu tramp..

3,00 €

AGA penová ochrana na tyče MIRELON 90 cm - ružová Penová ochrana na tyče trampolíny MIRELON je vyrobená z kvalitného polyetylénu. Nasadzuje sa na horn..

2,00 €

AGA penová ochrana na tyče MIRELON 70 cm - Svetlozelená Penová ochrana na tyče trampolíny MIRELON je vyrobená z kvalitného polyetylénu. Nasadzuje sa na horn..

1,00 €

AGA penová ochrana na tyče MIRELON 90 cm - Čierna Penová ochrana na tyče trampolíny MIRELON je vyrobená z kvalitného polyetylénu. Nasadzuje sa na horn..

2,00 €

AGA náhradná tyč na trampolínu Ø 2,5 cm - dĺžka 276 cm Univerzálna náhradná tyč na trampolínu sa skladá z dvoch dielov kovových rúrok, vyrobených z kvalitn..

12,00 €

AGA penová ochrana na tyče MIRELON 120 cm - modrá Penová ochrana na tyče trampolíny MIRELON je vyrobená z kvalitného polyetylénu. Nasadzuje sa na horn..

3,00 €

Aga T-kus 40 mm Univerzálný náhradný kovový spojovací T-kus pre konštrukciu tramp..

3,50 €

Zajtra u Vás
AGA penová ochrana na tyče MIRELON 118 cm - Čierna Preview
Skladom
2,00 €
Zajtra u Vás
AGA penová ochrana na tyče MIRELON 70 cm - Čierna Preview
Skladom
1,00 €
Zajtra u Vás
AGA penová ochrana na tyče MIRELON 90 cm - Svetlozelená Preview
Posledné 3 kusy na sklade
2,00 €
AGA penová ochrana na tyče MIRELON 90 cm - Čierna Preview
Skladom do 5-8 dni
2,00 €
Zajtra u Vás
AGA penová ochrana na tyče MIRELON 120 cm - modrá Preview
Skladom
3,00 €
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)