Vodná šmykľavka BESTWAY 52477 H2O GO | Nafukovacie ihriská | Inlea.sk

Vodná šmykľavka BESTWAY 52477 H2O GO

Detské šmykľavky sú veľmi jednoduché hračky, ktoré milujú menšie i väčšie deti.  Šmýkanie na šmykľavke, samozrejme s asistenciou dospelého, si dokážu užiť už batoľatá a vyšantia sa na nej i deti v predškolskom veku, dokonca aj školáci. O tom, že zábavu na šmykľavke si deti užívajú, určite niet pochýb. Mnohé z nich ... Čítaj ďalej
23,15 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-10620

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Detské šmykľavky sú veľmi jednoduché hračky, ktoré milujú menšie i väčšie deti.  Šmýkanie na šmykľavke, samozrejme s asistenciou dospelého, si dokážu užiť už batoľatá a vyšantia sa na nej i deti v predškolskom veku, dokonca aj školáci. O tom, že zábavu na šmykľavke si deti užívajú, určite niet pochýb. Mnohé z nich dokážu šmýkaním sa stráviť celé hodiny. Deti si pri šmýkaní trénujú koordináciu pohybov, rovnováhu, posilňujú svaly. Motivuje ich k pohybu a je všestranne užitočné pre rozvoj pohybovej sústavy. 

S touto vodnou šmykľavkou zažijú Vaše deti nekonečno zábavy počas letných horúcich dní! Vďaka kvalitnému materiálu Vám šmykľavka zaručí dlhú životnosť a bezpečnosť. Príprava šmykľavky na preteky je veľmi jednoduchá. Stačí šmykľavku rozložiť na trávnatý povrch, pripojiť záhradnú hadicu a pripevniť šmykľavku k zemi tak, aby sa počas pretekov nepohla. A zábava sa môže začať!

Vlastnosti produktu:

- integrované vodné postrekovače pre rovnomerné zavlažovanie šmykľavky

- mäkká nafukovacia karimatka

- integrovaný vypúšťací ventil

- opravná záplata


 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Materiál: PVC

Dĺžka šmykľavky: 4,88 m

Rozmery balenia: 30 x 30 x 7 cm 


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!