Vysávač Maltec TurboVac ML3600W 80L | Vysávače a parné čističe | Inlea.sk

Vysávač Maltec TurboVac ML3600W 80L

Zabudnite na sáčky a na nepríjemné, hlučné vysávače. Vysoko účinný vysávač MalTec TurboVac odstráni všetok prach a špinu bez námahy. Vysávač má 3 motory, ktoré poskytujú celkový výkon 3000W. Vstavaný filter zabraňuje vniknutiu nečistôt dovnútra a ich poruche. Filter je navyše možné jednoducho vybrať a ... Čítaj ďalej
529,00 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: MalTec
Kód produktu: MA-107505

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Zabudnite na sáčky a na nepríjemné, hlučné vysávače. Vysoko účinný vysávač MalTec TurboVac odstráni všetok prach a špinu bez námahy. Vysávač má 3 motory, ktoré poskytujú celkový výkon 3000W. Vstavaný filter zabraňuje vniknutiu nečistôt dovnútra a ich poruche. Filter je navyše možné jednoducho vybrať a vyčistiť pod teplou vodou. Väčšinu priestoru vysávača zaberá 80 litrová odolná nerezová (INOX) nádoba na odpad. Vďaka veľkým rozmerom je vybavený pohyblivými pántmi, ktoré uľahčujú vyprázdňovanie naklonením bez vyberania zo základne. Vysávač nie je potrebné stále zdvíhať alebo nakláňať, vďaka čomu je čistenie oveľa jednoduchšie.

Na kryte sú 3 spínače, z ktorých každý aktivuje 1000 W motor pre maximálny výkon 3000 W. K tomu patrí aj pohodlná rukoväť a  zástrčka s káblom dlhým 405 cm. Vysávač má funkciu čistenia filtra. Vytvára spätné prúdenie vzduchu, čo spôsobuje, že prachové častice padajú z filtra na dno nádrže. Odolná konštrukcia, jednoduchá manipulácia a vysoká stabilita zariadenia sú nevyhnutným pomocníkom pre všetkých, ktorí si cenia vysoký pracovný komfort.

Vlastnosti produktu:

- Nádrž z nehrdzavejúcej ocele

- Extra tipy

- Prídavná vypúšťacia hadica

- bohaté príslušenstvo (tryska, kefkový hrot, široký hrot)

- Možnosť mokrého a suchého vysávania

- Filtruje baktérie a nečistoty

- Jednoduché vyprázdňovanie - špeciálny systém sklápania

 Parametre produktu

Výkon motora: 3000 W (3 x 1000 W)

Objem nádrže: 80 l

Kapacita vysávača: 22 kPa

Priemer nádrže: 41,5 cm

Dĺžka hadice: 5,4 m

Dĺžka potrubia: 1,20 m

Dĺžka kábla: 4 m

Napájanie: sieť

Rozmer: 44 x 29 cm

Napájanie: 230V

Hmotnosť: 26,5 kg

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!