Záhradná zostava InGarden COMFORT 9924 - sivá | Záhradný nábytok | Inlea.sk

Záhradná zostava InGarden COMFORT 9924 - sivá

Užite si pokojné, ničím nerušené chvíle vo svojej záhrade pri šálke kávy alebo čaju. Tento ľahký ale zároveň pevný a stabilný záhradný set Vám zabezpečí skvelé miesto na pohodlný oddych vo vlastnej záhrade. Vďaka nízkej hmotnosti môžete tento set kedykoľvek jednoducho prenášať. Konštrukcia ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

153,38 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: InGarden
Kód produktu: NEO9924

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Užite si pokojné, ničím nerušené chvíle vo svojej záhrade pri šálke kávy alebo čaju. Tento ľahký ale zároveň pevný a stabilný záhradný set Vám zabezpečí skvelé miesto na pohodlný oddych vo vlastnej záhrade. Vďaka nízkej hmotnosti môžete tento set kedykoľvek jednoducho prenášať. Konštrukcia stola je vyrobená z ocele a doska stola z tvrdeného skla, čo dodáva tejto zostave moderný vzhľad.

Rámy stoličiek a lavice sú tak isto vyrobené z ocele, sedadlá a operadlá sú však vyrobené z kvalitného hrubého pleteného materiálu. Kombinácia tohto materiálu a tvrdeného skla vytvára dokonalú modernú zostavu, ktorá zaručene skrášli Vašu záhradu. Keďže k setu prislúchajú  2 stoličky a lavica, pohodlie a chvíle oddychu si môžete užívať nie len vy ale aj Vaši blízky. Zostava InGarden COMFORT má sivú farbu, fotka je iba ilustračná. 

Vlastnosti produktu:

• pevná a stabilná konštrukcia

• nízka hmotnosť

• moderný dizajn


 Parametre produktu

Rozmer stola: 71 x 50,5 x 36,5 cm

Rozmer stoličky: 54,5 x 61 x 97 cm

Rozmer pohovky: 112 x 60 x 97,5 cm

Materiál rámu: oceľ s práškovým nástrekom

Materiál čalúnenia stoličiek: textil


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!