Detská hojdačka Aga4Kids Molli H04 - tmavo modrá | Detské hojdačky | Inlea.sk

Detská hojdačka Aga4Kids Molli H04 - tmavo modrá

Hľadáte pre vaše dieťa kvalitnú, bezpečnú a krásnu hojdačku? Úžasná interiérová hojdačka je skvelým doplnkom detskej izbičky, ale aj prostriedkom pre zábavu Vašich najmenších.Odolné materiály najvyššej kvality a ergonomický tvar umožňujú bezpečné používanie od 6 mesiacov veku dieťaťa. Opierka v tvare medvedíka vám umožní ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

66,10 €
Skladom
Očakávané doručenie 30. máj
Výrobca: AGA
Kód produktu: K14290

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hľadáte pre vaše dieťa kvalitnú, bezpečnú a krásnu hojdačku? Úžasná interiérová hojdačka je skvelým doplnkom detskej izbičky, ale aj prostriedkom pre zábavu Vašich najmenších.

Odolné materiály najvyššej kvality a ergonomický tvar umožňujú bezpečné používanie od 6 mesiacov veku dieťaťa. Opierka v tvare medvedíka vám umožní udržiavať správne držanie tela dieťaťa. Hojdačka je vyrobená s veľkou pozornosťou na detaily. Dodávajú hojdačke ešte väčšie čaro. Výrobok je vyrobený z jemného zamatového plyšového materiálu, ktorý je veľmi mäkký a veľmi odolný. Vašu ratolesť chráni pred nechceným vykĺznutím a pádom. Ak je látka špinavá, utrite ju mäkkou handričkou. Rám z borovicového dreva poskytuje záruku vysokého štandardu produktu. Hojdačka je vybavená robustnými bavlnenými lanami, ktoré vydržia zaťaženie až 20 kg. Sada obsahuje dve silné kovové kolesá pre zavesenie. Stačí si kúpiť upevňovacie skrutky do betónu alebo dreva, v závislosti na tom, kde bude hojdačka visieť.

Vlastnosti produktu:

- kvalitné spracovanie

- vybavená s prepážkou

- silné kovové kolesá

- robustné bavlnené laná

- pohodlná opierka v tvare medvedíka

- vhodná do interiéru aj do exteriéru

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 6 mesiacov

Materiál: drevo, bavlna

Rozmery sedadla:

- šírka: 24 cm

- hĺbka: 26 cm

- výška: 23 cm

Dĺžka lana: 2 m

Nosnosť: 20 kg

Normy: CE, spĺňa všetky smernice EU

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať