Detská kuchynka s 26 doplnkami MOCHTOYS Cooking Studio 11854 | Plastové kuchynky | Inlea.sk

Detská kuchynka s 26 doplnkami MOCHTOYS Cooking Studio 11854

Kuchynka Cooking Studio je snom každej malej kuchárky a cukrárky v domácnosti. S touto fantastickou kuchyňou môže mala princezná začať variť i piecť. Bohato vybavená kuchyňa na varenie s množstvom príslušenstva rýchlo zaujme vaše dieťa. Táto fantastická hracia kuchyňa by nemala chýbať v žiadnej detskej izbe.Deti sa vďaka ... Čítaj ďalej
44,91 €
Skladom
Očakávané doručenie 4. apríl
Výrobca: MOCHTOYS
Kód produktu: 11854

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Kuchynka Cooking Studio je snom každej malej kuchárky a cukrárky v domácnosti. S touto fantastickou kuchyňou môže mala princezná začať variť i piecť. Bohato vybavená kuchyňa na varenie s množstvom príslušenstva rýchlo zaujme vaše dieťa. Táto fantastická hracia kuchyňa by nemala chýbať v žiadnej detskej izbe.

Deti sa vďaka kuchynke naučia zaobchádzať s kuchynskými spotrebičmi a príslušenstvom. Súčasťou kuchynky je rúra, kávovar, panvica, hrniec, príbory, tanieriky. Detská kuchynka je stabilná a dobre prístupná, rozvíja u vášho dieťaťa jemnú motoriku, komunikačné a rozumové schopnosti. Hrany na kuchynkách Mochtoys sú zaoblené a jemné, s ohľadom na bezpečnosť dieťaťa. Táto detská kuchyňa s veselými farbami by nemala chýbať v žiadnej detskej izbe.

Vlastnosti produktu:

- 26 kuchynských doplnkov

- rúra, sporák, kávovar

- ideálny darček pre každú príležitosť


 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3 +

Materiál: plast

Rozmery kuchynky: 80 x 42 x 101 cm

Hmotnosť: 5,50 kg 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!