Detská kuchynka so 69 doplnkami FUN COOKING MR6031 - modrá | Plastové kuchynky | Inlea.sk

Detská kuchynka so 69 doplnkami FUN COOKING MR6031 - modrá

Kuchynka FUN COOKING je snom každej malej kuchárky a cukrárky v domácnosti. S touto fantastickou kuchyňou môže malá princezná začať variť i piecť. Bohato vybavená kuchyňa na varenie s množstvom príslušenstva rýchlo zaujme vaše dieťa. Táto fantastická hracia kuchyňa by nemala chýbať v žiadnej ... Čítaj ďalej
26,00 €
Skladom
Očakávané doručenie 27. máj
Výrobca: AGA
Kód produktu: K14614

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Kuchynka FUN COOKING je snom každej malej kuchárky a cukrárky v domácnosti. S touto fantastickou kuchyňou môže malá princezná začať variť i piecť. Bohato vybavená kuchyňa na varenie s množstvom príslušenstva rýchlo zaujme vaše dieťa. Táto fantastická hracia kuchyňa by nemala chýbať v žiadnej detskej izbe. Deti sa vďaka kuchynke naučia zaobchádzať s kuchynskými spotrebičmi a príslušenstvom.

Kuchynskému kútu dominuje sporák s rúrou. Gombíky na sporáku sa otáčajú a cvakajú. Na pravej strane je umývadlo s vodovodným kohútikom. Nad drezom sa nachádza sada háčikov na zavesenie kuchynského náčinia a menšia odkladacia polička. Na ľavej strane kuchynky sa nachádza väčší úložný priestor. Horáky sú vybavené osvetlením a so zvukovými efektmi a každý z nich má samostatný vypínač. Obsahuje množstvo rôzneho príslušenstva, ako sú hrnce, panvice, pokrievky, taniere, náčinie, mlynček ako aj potraviny. Súčasťou sady je aj plastelína v praktických krabičkách, ktoré možno použiť na mletie v mlynčeku. Detská kuchynka je stabilná a dobre prístupnározvíja u vášho dieťaťa jemnú motoriku, komunikačné a rozumové schopnosti.

Detská kuchynka sa dodáva so širokou škálou príslušenstva. Táto detská kuchynka je ideálnym darčekom na každú príležitosť.


Vlastnosti produktu:

- 69 kuchynských doplnkov

- rúra, sporák, kuchynka s kohútikom

- zvukové a svetelné efekty

- jednoduchá údržba (všetky časti sú umývateľné)

- kuchynka je vyrobená z kvalitného a odolného plastového materiálu, ktorý deťom vydrží dlhé roky

- ideálny darček pre každú príležitosť

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Materiál: plast

Obsah balenia: 69 kusov

Výška: 75 cm

Šírka: 46,5 cm

Hĺbka: 17,5 cm

Hmotnosť cca: 2 kg

Výrobca: Aga4Kids

Normy: EN71, CE, spĺňa všetky smernice EÚ


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať