Detská žehliaca doska so žehličkou a šijacím strojom LITTLE MASTER | Inlea.sk

Detská žehliaca doska so žehličkou a šijacím strojom LITTLE MASTER

Žehliaca doska pre deti s detskou žehličkou poteší malých domácich pomocníkov vo veku od 3 rokov. Žehliaca doska pôsobí pre deti veľmi realisticky a má pevnú konštrukciu. Zapojením vášho dieťaťa do žehlenia a domácich prác v ňom už od malička pestujete zmysel pre poriadok a čistotu. Spoločným žehlením ukazujete deťom, ... Čítaj ďalej
21,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-1218

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Žehliaca doska pre deti s detskou žehličkou poteší malých domácich pomocníkov vo veku od 3 rokov. Žehliaca doska pôsobí pre deti veľmi realisticky a má pevnú konštrukciu. Zapojením vášho dieťaťa do žehlenia a domácich prác v ňom už od malička pestujete zmysel pre poriadok a čistotu. Spoločným žehlením ukazujete deťom, že aj žehlenie môže byť zábavné.

Žehlička funguje aj s batériou, pri žehlení vydáva špeciálne zvuky. Žehlička je vybavená hubicou ergonomickou rukoväťou. Žehliacu dosku sa dá zložiť, je veľmi atraktívna. Sada obsahuje aj šijací stroj, ktorý funguje stlačením tlačidla alebo pedálu, látku je naozaj možné šiť. Súčasťou šijacieho stroja sú 2 nite handrička. Doprajte vašim ratolestiam kvalitné a bezpečné hračky. Výrobca detských hračiek Inlea4Fun kladie dôraz na prepracovaný dizajn a kvalitu použitých materiálov, ktoré sú vhodné pre jemné detské rúčky.

Vlastnosti produktu:

- vyrobené z kvalitných materiálov

- žehlička

- žehliaca doska

- šijací stroj

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmer šijacieho stroja: 18 cm x 7 cm x 17 cm

Rozmer žehličky: 22 cm x 13 cm

Rozmer žehliacej dosky: 24 cm x 36 cm x 18 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať