Detské lehátko s vibráciami Inlea4Fun TODDLER ROCKER Rybyčky - zelené | Detské lehátka | Inlea.sk
+421 482 304 811

Detské lehátko s vibráciami Inlea4Fun TODDLER ROCKER Rybyčky - zelené

Detské lehátko je výborná pomôcka pre rodičov. Svoje bábätko môžu na chvíľu bezpečne umiestniť do lehátka a pritom ho mať neustále na dohľad. Pri kompletizovaní výbavičky pre bábätko je veľmi dôležitá pohodlná sedačka, v ktorej môže bábätko oddychovať a hrať sa. Predstavujeme ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

57,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE9489

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Detské lehátko je výborná pomôcka pre rodičov. Svoje bábätko môžu na chvíľu bezpečne umiestniť do lehátka a pritom ho mať neustále na dohľad. Pri kompletizovaní výbavičky pre bábätko je veľmi dôležitá pohodlná sedačka, v ktorej môže bábätko oddychovať a hrať sa. Predstavujeme zelený TODDLER ROCKER  zdobený rozprávkovým motívom. Bol navrhnutý s ohľadom na novorodencov a staršie batoľatá. Môžu ho používať deti do 3 rokovMaximálna nosnosť je 18 kg. Hojdanie je pre vaše dieťatko prirodzený pohyb, ktorý pripomína blažené chvíle strávené v maminom brušku. Vaše batoľa považuje hojdanie za niečo známe a bezpečné. Práve pri hojdaní sa upokojuje.

Polohovacie lehátko vďaka intuitívnemu ovládaniu a predovšetkým jednoduchému dizajnu je možné využiť rôznymi spôsobmi. S úspechom ju využijete ako hojdačku pre bábätko, ale aj klasickú detskú sedačku, ktorú rozložíte za každých podmienok. Multifunkčnosť sedačky pre batoľa znamená, že si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou a podľa situácie meniť jej využitie. Okrem toho je nad sedadlom kruh s priateľskými malými plyšovými maskotmi ako rybička, krab sloník.

Detské lehátko umožňuje dieťaťu aktívne sa zúčastňovať rodinného života a pritom zostáva v bezpečí. Lehátko má upokojujúce vibrácie, moderný dizajn, kvalitný materiál a krásne, mäkké sedadlo to všetko je zárukou pohodlia a kvality. Je možné použiť ako kolískustoličku na kŕmenie alebo hojdacie kreslo. Sedadlo sa dá sklopiť  v 2 polohách. Zaistenie a stabilnú polohu zaručujú široké trojbodové bezpečnostné pásy. Špeciálny dizajn sedačky zabezpečí správnu a pohodlnú polohu dieťaťa.

Vlastnosti produktu:

- upokojujúce vibrácie 

- hrazdička s hračkami

- trojbodové bezpečnostné pásy

- moderný farebný rozprávkový dizajn

- sedadlo sklopné v 2 polohách 

- látku je možné prať v práčke 

- upokojujúce vibrácie, uľahčujúce zaspávanie

- maximálna nosnosť je 18 kg

- je napájaný 3 x AA 1,5 V , ktoré nie sú súčasťou balenia

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od novorodenca

Maximálna nosnosť: 18 kg

Rozmery stoličky: 64 cm x 40 cm x 66 cm

Rozmery sedadla: dĺžka 71 cm, šírka 40 cm

Maximálna hĺbka sedadla: 15 cm

Rozmery závesných hračiek: cca 14 cm x 10 cm x 4 cm

Rozmery balenia: 58 cm x 45 cm x 9 cm


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať