Detské náradie v kufríku Inlea4Fun PLAY TOOL - čierne | Detská dielňa a náradie | Inlea.sk
+421 482 304 811
Novinka

Detské náradie v kufríku Inlea4Fun PLAY TOOL - čierne

Detské náradie je praktická sada pre začínajúcich domácich majstrov. Vďaka praktickým rozmerom si nájdete svoje miesto aj v detskej izbe. V sade sú repliky skutočných nástrojov pre vašeho malého kutila. Môže si s ... Čítaj ďalej
22,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE6683

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Detské náradie je praktická sada pre začínajúcich domácich majstrov. Vďaka praktickým rozmerom si nájdete svoje miesto aj v detskej izbe. 

V sade sú repliky skutočných nástrojov pre vašeho malého kutila. Môže si s nimi predstavovať napríklad vŕtanieskrutkovanie alebo používanie rôznych kľúčov. Váš malý kutil sa pri hre určite zabaví a naplno sa ponorí do role skutočného domáceho majstra! Deti sa potešia bohatej sade nástrojov a dielov, medzi ktorými nájdu píluskrutkovačmatice, rôzne kľúče, jednoducho skvelé vybavenie pre domáceho kutila a opravára. 

Detské náradie je vyrobené z prvotriedneho plastu najvyššej kvality, vydrží deťom dlhé roky, zahrajú sa s ním aj ďalšie generácie. Vytvorí pri hre na opravárov realistickú atmosféru, dieťa môže v bezpečí majstrovať a kreatívne sa rozvíjať. Pri rozoberaní, skladaní a opravách rôznych vecí deti prichádzajú na nové riešenia, učia sa logicky premýšľať a koncentrovať na nové úlohy. 

Vlastnosti produktu:

- realistický dizajn

- príjemné farby

- množstvo príslušenstva: kufor, stierka, kladivo, vodováha, 4 skrutky s maticami, stavebné bloky, kľúč,  píla, vŕtačka

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Materiál: plast

Rozmery kufra: 39 cm x 33 cm x 9 cmNie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!