Detské náradie v zelenom ruksaku Inlea4Fun CRAFTSMAN'S TOOL BOX | Detská dielňa a náradie | Inlea.sk

Detské náradie v zelenom ruksaku Inlea4Fun CRAFTSMAN'S TOOL BOX

Detské náradie v zelenom ruksaku je praktická sada pre začínajúcich domácich majstrov. Vďaka praktickým rozmerom si nájdete svoje miesto aj v detskej izbe. V sade sú repliky skutočných nástrojov pre vášho malého kutila. Môže si s nimi predstavovať napríklad vŕtanie, skrutkovanie alebo používanie rôznych kľúčov. Váš ... Čítaj ďalej
25,34 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: RA-ZWA.G232

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Detské náradie v zelenom ruksaku je praktická sada pre začínajúcich domácich majstrov. Vďaka praktickým rozmerom si nájdete svoje miesto aj v detskej izbe. 

V sade sú repliky skutočných nástrojov pre vášho malého kutila. Môže si s nimi predstavovať napríklad vŕtanie, skrutkovanie alebo používanie rôznych kľúčov. Váš malý kutil sa pri hre určite zabaví a naplno sa ponorí do role skutočného domáceho majstra! Deti sa potešia bohatej sade nástrojov a dielov, medzi ktorými nájdu pílu, kladivo, matice, jednoducho skvelé vybavenie pre domáceho kutila a opravára. 

Detské náradie je vyrobené z prvotriedneho plastu najvyššej kvality, vydrží deťom dlhé roky, zahrajú sa s ním aj ďalšie generácie. Detská dielňa vytvorí pri hre na opravárov realistickú atmosféru, dieťa môže v bezpečí majstrovať a kreatívne sa rozvíjať. Pri rozoberaní, skladaní a opravách rôznych vecí deti prichádzajú na nové riešenia, učia sa logicky premýšľať a koncentrovať na nové úlohy. 

Vlastnosti produktu:

- ruksak s množstvom úložného priestoru

- realistický dizajn

- množstvo príslušenstva

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Odporúčame pre: chlapcov

Materiál náradia: plast

Počet prvkov v balení: 19 ks

Rozmery batohu: 30 x 28 x 9 cm

Napájanie skrutkovača: 2 x AA batérie (nie sú súčasťou)

Rozmery balenia: 26 x 30 x 11 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!