Detské odrážadlo Inlea4Fun Super Ride 3 v 1 - žlté | Hračky do záhrady | Inlea.sk

Detské odrážadlo Inlea4Fun Super Ride 3 v 1 - žlté

Detské odrážadlá sú prvá vec, ktorú dokáže dieťa ovládať samo. Preto mnoho rodičov rieši prvé zoznámenie dieťaťa s cyklistikou práve tak.Detské odrážadlo Inlea4Fun 3v1 je skvelá a bezpečná hračka. Súčasťou je vodiaca tyč, ktorý umožní rodičmi určovať smer jazdy a zároveň štvorkolku tlačiť. Štvorkolka je vybavená so ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

44,52 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-6625

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Detské odrážadlá sú prvá vec, ktorú dokáže dieťa ovládať samo. Preto mnoho rodičov rieši prvé zoznámenie dieťaťa s cyklistikou práve tak.

Detské odrážadlo Inlea4Fun 3v1 je skvelá a bezpečná hračka. Súčasťou je vodiaca tyč, ktorý umožní rodičmi určovať smer jazdy a zároveň štvorkolku tlačiť. Štvorkolka je vybavená so stojanom na nohy. Vodiaca tyč je odnímateľná. Pod sedadlom je úložný priestor, kde si vaše dieťa môže dať svoje hračky. Tvar hračky pomáha rozvíjať motorické schopnosti dieťaťa v čase, keď sa učí chodiť. Pre správny vývin svalov a kĺbov našich ratolestí je nesmierne dôležitý každodenný pohyb, najlepšie na čerstvom vzduchu. Odrážadlo je vyrobené z kvalitného plastového materiálu, vo veselých farebných kombináciách. Doprajme tú radosť aj našim deťom, zaobstarajme im už v útlom veku naozajstný dopravný prostriedok - odrážadlo.

Vlastnosti produktu:

- tvar športového automobilu

- zvukové efekty, klaksón

- zaoblené hrany

- interaktívny volant

- moderný dizajn

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 2 rokov

Rozmery:

- výška (spolu s vodiacou tyčou): 85 cm

- šírka: 40 cm

- dĺžka: 60 cm

Nosnosť: 50 kg

Hmotnosť: 3,95 kg

Rozmery balenia: 62,5 x 30 x 35,5 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!