Drevená zelenina a ovocie na krájanie s príslušenstvom - magnetky Inlea4Fun | Detské kuchynky | Inlea.sk

Drevená zelenina a ovocie na krájanie s príslušenstvom - magnetky Inlea4Fun

Drevená sada na krájanie zeleniny a ovocia je skvelé príslušenstvo do detských kuchyniek ale tak isto aj ako samostatná hračka. Vďaka tejto hračke sa môžu deti jednoducho a zábavným spôsobom naučiť krájať a tak isto rozvíjať motorické zručnosti. Popri tom však zažijú aj mnoho zábavy pri ... Čítaj ďalej
35,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-9832

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Drevená sada na krájanie zeleniny a ovocia je skvelé príslušenstvo do detských kuchyniek ale tak isto aj ako samostatná hračka. Vďaka tejto hračke sa môžu deti jednoducho a zábavným spôsobom naučiť krájať a tak isto rozvíjať motorické zručnosti. Popri tom však zažijú aj mnoho zábavy pri príprave výborného jedla. Samostatná príprava pokrmov a krájanie potravinárskych výrobkov je odteraz činnosťou, ktorú môžu vykonávať naši najmenší. Pomoc v kuchyni patrí medzi obľúbené činnosti malých kuchárov. Veľká farebná súprava poteší každého malého pomocníka v kuchyni, jedlá budete môcť pripravovať spoločne. Ovocie a zelenina sú k sebe pripevnené magnetom, takže sa dajú jednoducho krájať a následne spájať. Zhoda správnych polovíc zvýši logické myslenie detí. Aby si dieťa vedelo pripraviť ovocie či zeleninu, doska na krájanie umožní ich rozrezanie na polovicu priloženým nožíkom.

Hračka je farebná, vyrobená z kvalitného dreva - prvky sú dokonale brúsené a natreté farbami šetrnými k životnému prostrediu. Navyše neobsahuje žiadne ostré prvky a hrany, dieťa si pri hre neublíži.

Bezpečnosť pre deti a dlhú životnosť produktu zaručuje kvalitné spracovanie.  

Obsah balenia:

- baklažán

- mrkva

- cibuľa

- pomaranč

- vodný melón 

- jahoda

- jablko x 2

- uhorka

- hríb

- paradajka 

- citrón

- hruška 

- červená cibuľa

- zemiak

- doska na krájanie

- 2 nože

- 2 taniere 

- škrabka

- krabica 

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Odporúčame pre: dievčatá aj chlapcov

Materiál: drevo

Rozmery balenia: 21 cm x 23 cm 

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!