Drevené kocky pre deti 162 ks Inlea4Fun - Mesto 9829 | Drevené stavebnice | Inlea.sk

Drevené kocky pre deti 162 ks Inlea4Fun - Mesto 9829

Drevené farebné kocky zaručene potešia všetkých malých staviteľov. Sada obsahuje 162 kusov kociek a blokov v krásnom farebnom prevedení. Na jednotlivých kockách sú zobrazené rôzne obrázky, farebné písmená a číslice. Vďaka tejto skvelej hre môžu ... Čítaj ďalej
37,53 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-9829

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Drevené farebné kocky zaručene potešia všetkých malých staviteľov. Sada obsahuje 162 kusov kociek a blokov v krásnom farebnom prevedení. Na jednotlivých kockách sú zobrazené rôzne obrázky, farebné písmená a číslice. Vďaka tejto skvelej hre môžu deti rozvíjať svoje motorické zručnosti ale tak isto aj logické myslenie. Spoznávanie nových tvarov bude s touto hrou taktiež skvelá zábava. Drevené kocky sú ideálne pre deti, svojou formou a veľkosťou neohrozujú zdravie a zároveň umožňujú rozvoj priestorovej predstavivosti a schopnosti vytvárať prvé stavby. Kocky sa môžu používať ako na učenie sa číslic, písmen, rôznych tvarov, obrázkov, tak aj na stavanie mestských budov. Navyše je táto sada aj skvelým darčekom pre každú príležitosť.

Stavebné bloky zahŕňajú budovy ako: nemocnica, škola, hotel, polícia, zmrzlináreň, kaviareň, kníhkupectvo, banka, supermarket a vozidlá ako: polícia, hasiči, sanitka, taxík, autobus.

Vlastnosti produktu:

- z kvalitného dreva

- 162 ks kociek rôznych veľkostí

- krásne farebné prevedenie

- s praktickým vedrom na uskladnenie

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: + 3 rokov

Materiál: drevo

Rozmery balenia: 23 cm x 23 cm x 22 cm 
Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!