Edukačná tabuľa pre deti 50 x 37,5 cm MT07 - naturálna/žltá | Inlea.sk

Edukačná tabuľa pre deti 50 x 37,5 cm MT07 - naturálna/žltá

Radi by ste poskytli dieťaťu rozmanitý výber hračiek na rozvoj jemnej motoriky, ale pri predstave hromady pohodených hračiek po všetkých kútoch miestnosti sa Vám tento nápad prestane páčiť? Máme pre Vás jednoduché riešenie.Predstavíme Vám didaktické aktivity tabule, kde sa na jednom usporiadanom mieste dieťa ... Čítaj ďalej
27,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: 3T-MT07

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Radi by ste poskytli dieťaťu rozmanitý výber hračiek na rozvoj jemnej motoriky, ale pri predstave hromady pohodených hračiek po všetkých kútoch miestnosti sa Vám tento nápad prestane páčiť? Máme pre Vás jednoduché riešenie.

Predstavíme Vám didaktické aktivity tabule, kde sa na jednom usporiadanom mieste dieťa zahrá bez toho, aby ste sa vzápätí po jeho hre nepotkýnali o množstvo rozhádzaných hračiek. Malé ručičky objavia podnety na povzbudenie logického myslenia. Očarujúca topánka je prístupný spôsob, ako sa naučiť viazaťklasický zips podporí kreativitu. Batoľa tiež ocení ozubené kolesáhodiny s pohybujúcimi sa ručičkami, spínače, vkladanky učia, ako priradiť prvok k tvaru. Tabule sú orientované na rozvoj jemnej motoriky, podporu trpezlivosti a získavanie zručností dieťaťa.

Vlastnosti produktu:

- písmenká A, B, C

- číslice 1, 2, 3

- labyrint, kolieska, zrkadielko

- zvonček, pravítko

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 12 mesiacov

Rozmery: 50 x 37,5 cm

Farebné prevedenie: naturálne/žlté

Andrea
28.04.2022
Hodnotenie: 4

Minden rendben volt a szállítással és termék is nagyon cuki, olyan mint a képen. Amiért 4 csillagot adok, az azért van, mert 2 játékelemnél is a 4 csavar helyett csak 2 rögzíti a felszerelt játékot.
De összességében, ajánlom a terméket

Dóra
04.04.2022
Hodnotenie: 5

Teljesen elégedett vagyok a termékkel. Őszintén szólva a Facebook értékelések alapján kicsit félve rendeltem a webshop-ról, de nagyon gördülékenyen ment minden. Ár-értêk arányban kiváló termék, biztonságosan van rögzítve minden. Az ügyfélszolgálat is rendkívül hamar válaszolt, a matatófalat pénteken rendeltem és ma már át is vettem. Köszönöm szépen!


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať