+421 905 602 345

Kufre pre deti

Hľadáte detské kufre na kolieskach pre malých cestovateľov? V našej ponuke nájdete jedinečné detské kufre TRUNKI, ktoré svojím neopakovateľným dizajnom zaujmú každé dieťa. Dovoľte svojim drobcom, zbaliť sa na dovolenku do svojho nového kufra. Detský kufor prináša deťom pocit samostatnosti. Nakupujte detské kufre online na Inlea.sk. Chystáte sa na cesty? Nezabudnite si pribaliť obľúbené detské hračky svojich detí. Pri cestovaní ich zabavia plyšové hračky alebo bábiky.

TRUNKI Cestovný kufrík - Terrance Cestovanie s deťmi je určite nezabudnuteľný zážitok, no pre rodičov niekedy aj malý adrenalín, keď d..

48,90 €

TRUNKI Cestovný kufrík - Dino Rex Cestovanie s deťmi je určite nezabudnuteľný zážitok, no pre rodičov niekedy aj malý adrenalín, keď d..

49,90 €

TRUNKI Cestovný kufrík - Mačička Cassey Cestovanie s deťmi je určite nezabudnuteľný zážitok, no pre rodičov niekedy aj malý adrenalín, keď d..

53,90 €

TRUNKI Cestovný kufrík - Trixi Cestovanie s deťmi je určite nezabudnuteľný zážitok, no pre rodičov niekedy aj malý adrenalín, keď d..

48,90 €

TRUNKI Cestovný kufrík - Boris - Autobus Cestovanie s deťmi je určite nezabudnuteľný zážitok, no pre rodičov niekedy aj malý adrenalín, keď d..

51,90 €

TRUNKI Cestovný kufrík - Hasič Cestovanie s deťmi je určite nezabudnuteľný zážitok, no pre rodičov niekedy aj malý adrenalín, keď d..

49,90 €

TRUNKI Cestovný kufrík - Benny - Kocúr Cestovanie s deťmi je určite nezabudnuteľný zážitok, no pre rodičov niekedy aj malý adrenalín, keď d..

52,00 €

TRUNKI Cestovný kufrík - Pirát PEDRO Cestovanie s deťmi je určite nezabudnuteľný zážitok, no pre rodičov niekedy aj malý adrenalín, keď d..

51,90 €

TRUNKI Cestovný kufrík Jednorožec - Una Cestovanie s deťmi je určite nezabudnuteľný zážitok, no pre rodičov niekedy aj malý adrenalín, keď d..

51,90 €

TRUNKI Cestovný kufrík - Včielka Cestovanie s deťmi je určite nezabudnuteľný zážitok, no pre rodičov niekedy aj malý adrenalín, keď d..

49,90 €

TRUNKI Cestovný kufrík - Dino Rex Preview
Skladom
49,90 €
TRUNKI Cestovný kufrík - Hasič Preview
Skladom
49,90 €
TRUNKI Cestovný kufrík - Lienka Preview
Skladom
49,90 €
TRUNKI Cestovný kufrík - Pirát PEDRO Preview
Skladom
51,90 €
TRUNKI Cestovný kufrík - Rosie Preview
Skladom
49,90 €
TRUNKI Cestovný kufrík - Terrance Preview
Skladom
48,90 €
TRUNKI Cestovný kufrík - Tiger Preview
Skladom
49,90 €
TRUNKI Cestovný kufrík - Trixi Preview
Skladom
48,90 €
TRUNKI Cestovný kufrík - Včielka Preview
Skladom
49,90 €
TRUNKI Cestovný kufrík - Zebra Preview
Skladom
50,90 €
TRUNKI Cestovný kufrík - Žirafa Preview
Skladom
49,90 €
TRUNKI Cestovný kufrík Jednorožec - Una Preview
Skladom do 2 - 4 dní
51,90 €
Zobrazenie 1 až 19 z 19 (1 stránok)