Puzzle pre deti
+421 482 304 811

Puzzle

Puzzle patria medzi obľúbené hračky pre deti, ktoré rozvíjajú ich jemnú motoriku. U nás máte na výber z viacerých motívov ako napríklad Disney rozprávky. Podľa veku dieťaťa zvolíte obtiažnosť puzzlov. V ponuke máme okrem klasických puzzlov aj 3D puzzle s motívom slávnych historických pamiatok ako napríklad Eiffelova veža, Socha Slobody alebo Big Ben. Vďaka hre s puzzlami rozvíjate u detí logické myslenie a vizuálne cítenie.

Aga4Kids Domček pre bábiky GLORIA Nový model detského domčeka pre bábiky GLORIA, od firmy Aga4Kids, určený pre všetky m..

23,00 €

Detský hrací stan so spojovacím tunelom Aga4Kids ST-030 - farebné Tento veľký detský stan s plaziacím tunelom poskytne Vašim deťom skvelú zábavu. Trojdielny dets..

19,20 €

Magnetická tabuľa s písmenkami Inlea4Fun LEARN&GROW Radi by ste prekvapili svoje dieťa výnimočným darčekom, ktorý okrem zábavy poskytuje aj možnosť vzde..

21,90 €

Inlea4Fun Drevený domček pre bábiky DOLLY Viacpodlažné drevené domčeky pre bábiky zaručene poskytnú Vašim deťom dobrú zábavu. Bábiky sa nikdy ..

119,00 €

Detský kostým Smoby Bob staviteľ Detské karnevalové kostýmy z našej ponuky potešia vaše deti a vďaka nim sa stanú hviezdou karnevalu...

17,90 €

Plastelínová sada na výrobu zmrzlín Activity-Doh ICE CREAM Plastelína je skvelá a kreatívna forma zábavy, ktorá dokáže deti zabaviť na veľmi dlhú dobu. Ak vaše..

6,90 €

Sada stavebných kociek 28 ks POLESIE Tieto plastové kocky sú ako stvorené pre malých staviteľov!Vďaka tejto skvelej hre môžu deti rozvíja..

6,90 €

Klobúk Zorro detský - GoDan Detské karnevalové kostýmy z našej ponuky potešia vaše deti a vďaka nim sa stanú hviezdou karne..

3,50 €

Farebné gumky pre výrobu náramkov Inlea4Fun Loom Band Prekvapte vaše deti touto úžasnou sadou, vďaka ktorej si môžu vyrobiť jedinečné farebné ná..

4,90 €

Poník PonyCycle 2021 čierny flakatý - Veľký Spomínate si, aký fantastický zážitok bol hojdať sa na hojdacom koníku? Predstavte si, že vaše dieťa..

282,00 €

Novinka
Drevená puzzle Goki - morský svet Preview
Skladom do 3-5 dni
9,90 €
Novinka
Drevené puzzle Bino - dinosaurus Preview
Skladom do 3-5 dni
4,90 €
Novinka
Drevené puzzle Goki - farma Preview
Skladom do 3-5 dni
9,90 €
Novinka
Drevené puzzle Goki - Noemova archa Preview
Skladom do 3-5 dni
9,90 €
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)