Inlea4Fun CARMEN Detská práčka so žehličkou | Hry na povolanie | Inlea.sk
+421 482 304 811

Inlea4Fun CARMEN Detská práčka so žehličkou

Máte doma malú pomocníčku? Máme pre ňu skvelú sadu! Detská práčka Carmen so žehličkou určite poteší každé malé dievčatko. Dieťa špeciálnym spôsobom napodobňuje život svojho prostredia a konanie dospelých. Dieťa sa naučí základné činnosti súvisiace s udržiavaním čistoty doma, vďaka tomuto setu sa naučí prať  a ... Čítaj ďalej
42,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE6413

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Máte doma malú pomocníčku? Máme pre ňu skvelú sadu! Detská práčka Carmen so žehličkou určite poteší každé malé dievčatko. Dieťa špeciálnym spôsobom napodobňuje život svojho prostredia a konanie dospelých. Dieťa sa naučí základné činnosti súvisiace s udržiavaním čistoty doma, vďaka tomuto setu sa naučí prať  a žehliť.

Hračka je vyrobená z pevného a odolného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a pohodlie pri používaní. Má estetický vzhľad, ktorý v kombinácii so sýtymi farbami a efektnými tvarmi zaistí skvelú a predovšetkým bezpečnú zábavu pre každé dieťa. Sada má veľa zaujímavých prvkov. Dvere práčky sa otvoria a bubon, v ktorom sú umiestnené napodobeniny oblečenia, sa otáča. Práčka má tiež funkčné tlačidlá, z ktorých každé je zodpovedné za iný program prania. Z vrchu je miesto na žehlenie a na šnúrky dieťa môže zavesiť prádlo.

Vlastnosti produktu:

- práčka s otváracími dverami, fľaša pracieho prostriedku

- žehliace miesto so špeciálnym materiálom

- strunová sušička na prádlo

- žehliča

- sýte farby

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+ 

Materiál: plast

Rozmery: 45 x 41 x 31 cm

Rozmery balenia: 47 x 33 x 29 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať