Inlea4Fun MODERN KITCHEN detská kuchynka so 42 doplnkami - modrá | Plastové kuchynky | Inlea.sk

Inlea4Fun MODERN KITCHEN detská kuchynka so 42 doplnkami - modrá

Kuchynka Modern Kitchen je snom každej malej kuchárky a cukrárky v domácnosti. S touto fantastickou kuchyňou môže mala princezná začať variť i piecť. Bohato vybavená kuchyňa na varenie s množstvom príslušenstva rýchlo zaujme vaše dieťa. Táto fantastická hracia kuchyňa by nemala chýbať v žiadnej ... Čítaj ďalej
36,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: RA-ZDZ.889-167.ZIE

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Kuchynka Modern Kitchen je snom každej malej kuchárky a cukrárky v domácnosti. S touto fantastickou kuchyňou môže mala princezná začať variť i piecť. Bohato vybavená kuchyňa na varenie s množstvom príslušenstva rýchlo zaujme vaše dieťa. Táto fantastická hracia kuchyňa by nemala chýbať v žiadnej detskej izbe.

Deti sa vďaka kuchynke naučia zaobchádzať s kuchynskými spotrebičmi a príslušenstvom. Gombíky sú pohyblivé, varná doska sa rozsvieti, kuchynka má zvukové efekty ako napr. zvuk vyprážania. Dvierka rúry, chladničky a hornej skrinky sa dajú otvoriť. Ďalším zaujímavým prvkom je umývadlo s kohútikom, z ktorého tečie skutočná voda. Detská kuchynka je stabilná a dobre prístupnározvíja u vášho dieťaťa jemnú motoriku, komunikačné a rozumové schopnosti. Hračka je napájaná na 3 x AA batérie 1,5 V, ktoré nie sú súčasťou balenia. Táto detská kuchyňa s veselými farbami by nemala chýbať v žiadnej detskej izbe.

Vlastnosti produktu:

- 42 kuchynských doplnkov

- rúra, sporák, kuchynka s kohútikom

- zvukové a svetelné efekty

- ideálny darček pre každú príležitosť

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Materiál: plast

Rozmery: 

- výška: 63 cm

- šírka: 45,5 cm

- hĺbka: 22 cm

Rozmery balenia: 35 x 49,5 x 14.5 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!