Interaktívna bábika Inlea4Fun Laura 43 cm | Bábiky a príslušenstvo | Inlea.sk

Interaktívna bábika Inlea4Fun Laura 43 cm

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša.Interaktívna bábika Inlea4Fun Laura je úžasná hračka ... Čítaj ďalej
25,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-3014

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorú obľubujú všetky malé dievčatká. Okrem zábavy však poskytuje aj veľa možností na rast a rozvoj dieťaťa. Starostlivosťou o bábiku ako o vlastné dieťatko sa dievčatá približujú svetu dospelých, skúšajú, čo život mamičky prináša.

Interaktívna bábika Inlea4Fun Laura je úžasná hračka pre každé malé dievčatko, ktoré sa chce hrať na mamičku. Bábika je vyrobená z mäkkej gumy vďaka čomu je príjemná na dotyk. Bábika má modré kukadlá, ružové pery, ručičky a nožičky sú pohyblivé v kĺboch. Bábika je oblečená v lekárskom odeve, ma bielo-modré topánky. Súčasťou je veľký stetoskop, striekačka, palička, teplomer. Oblečenie sa dá vyzliecť. Po stlačení brucha bábiky budete počuť plač, radostné chichotanie. Ak chcete aktivovať zvuky v bábike, vytiahnite mechanizmus z brucha, odstráňte ochranu a znova vložte mechanizmus do otvoru v brušku. Do tejto bábiky sa určite zamilujú všetky malé maminky.

Vlastnosti produktu:

- vyrobená z mäkkého materiálu 

- vyzerá ako naozajstné bábätko

- v krásnych bielo ružových farbách


 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Materiál: mäkká guma 

Dĺžka bábiky: 43 cm

Rozmer stetoskopu: 14,5 x 46 cm

Rozmer teplomera: 13 x 4,5 cm

Rozmery balenie: 35 x 37 x 22 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať