Interaktívna tancujúca mačka HOLA Dancing Cat | Inlea.sk

Interaktívna tancujúca mačka HOLA Dancing Cat

Zábavná hra, ktorá pobaví všetky malé deti. Interaktívna tancujúca mačka, ktorá je dokonalou hračkou pre každé dieťa. Mačiatko tancuje a chodí. Má vstavaný mikrofón, ktorý zaznamenáva, čo sa povie, a zábavným spôsobom zopakuje. Hra je napájaná 4 x AA 1,5 V batériami, ktoré nie sú súčasťou balenia.V hornej časti hračky sú ... Čítaj ďalej
39,88 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: HOLA
Kód produktu: RA-A721

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Zábavná hra, ktorá pobaví všetky malé deti. Interaktívna tancujúca mačka, ktorá je dokonalou hračkou pre každé dieťa. Mačiatko tancuje a chodí. Má vstavaný mikrofón, ktorý zaznamenáva, čo sa povie, a zábavným spôsobom zopakuje. Hra je napájaná 4 x AA 1,5 V batériami, ktoré nie sú súčasťou balenia.

V hornej časti hračky sú slúchadlá na mačiatku, ktoré zároveň fungujú ako pohodlné madlo na prenášanie. K dispozícii sú tiež tri tlačidlá, ktoré vykonávajú rôzne funkcie. Prvé tlačidlo „tancuje do rytmu“ mačka začne tancovať, máva rukami a bokmi, krúti hlavou do rytmu hudby. Ak posuniete tlačidlo na spodnej časti mačiatka zo STOP na GO, mačiatko bude chodiť a otáčať sa. Na brušku mačiatka blikajú farebné svetielka. Ak pohybujeme chvostom mačiatka z jednej strany na druhú, zaznejú zábavné zvukové efekty.

Vlastnosti produktu:

- tancuje na jednom mieste

- chodí

- so vstavaným mikrofónom

- na bruchu blikajú farebné svetielka

- Ideálny darček na každú príležitosť

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 18 mes +

Materiál: plast

Rozmer mačky: cca. 35 cm x 25 cm x 13 cm

Rozmer balenia: cca. 33 cm x 26 cm x 14 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!