Interaktívny volant so zvukmi Inlea4Fun | Inlea.sk

Interaktívny volant so zvukmi Inlea4Fun

Prekvapte svoje dieťa interaktívnym volantom Inlea4Fun, ktoré mu poskytne mnoho zábavy. Vaše dieťa miluje riadenie auta? Ak áno, teraz sa môžete cítiť ako vodič! Volant má dve ramená, jedno s prísavkou na okná a zrkadlom, druhé rameno slúži na podopretie podlahy. Vďaka prísavke ho rýchlo a jednoducho namontujete na sklenenú ... Čítaj ďalej
15,90 €
Skladom do 3-5 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: RA-ZIT.55008

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Prekvapte svoje dieťa interaktívnym volantom Inlea4Fun, ktoré mu poskytne mnoho zábavy. Vaše dieťa miluje riadenie auta? Ak áno, teraz sa môžete cítiť ako vodič! Volant má dve ramená, jedno s prísavkou na okná a zrkadlom, druhé rameno slúži na podopretie podlahy. Vďaka prísavke ho rýchlo a jednoducho namontujete na sklenenú plochu alebo položíte na zem. 

Volant má tieto funkcie: štartovanie auta, pridávanie plynu v troch stupňoch, brzdenie, smer doľava a doprava, výstražné svetlá, klaksón a zastavenie. Okrem toho bol volant vybavený svetlami a zvukmi na štartovanie auta, pridávanie plynu, brzdenie, smerovky, výstražné svetlá, klaksón a stop. Tri farebné LED - pri vykonávaní rôznych funkcií sa rozsvietia tri LED diódy rôznych farieb. Volant je napájaný tromi AA batériami - nie sú súčasťou balenia.

Je vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov pre bezpečnosť vašich detí. Touto hračkou sa dieťa bude cítiť ako skutočný vodič. 

Vlastnosti produktu:

- rozvíja zručnosť a pomáha cvičiť koordináciu

- dieťa naučí spoznávať nové farby a tvary

- zvukové a svetelné efekty

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Priemer volantu: 24,5 cm

Dĺžka podpery: cca 29 cm

Dĺžka ramena s prísavkou: cca 31 cm

Rozmery balenia: cca 45 x 24 x 9 cm


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať