Magnetická tabuľa Inlea4Fun MULTIFUNCTION TABLET - Oranžová | Inlea.sk

Magnetická tabuľa Inlea4Fun MULTIFUNCTION TABLET - Oranžová

Radi by ste prekvapili svoje dieťa výnimočným darčekom, ktorý okrem zábavy poskytuje aj možnosť vzdelávať sa? Magnetická tabuľa Board je tou správnou voľbou! Táto tabuľa je veľmi praktická, keďže vďaka rozmerom nie je náročná na priestor.Nakreslite na magnetickou tabuľou Inlea4Fun Multifunction tablet, potom, ak chcete ... Čítaj ďalej
14,90 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: LE-7074

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Radi by ste prekvapili svoje dieťa výnimočným darčekom, ktorý okrem zábavy poskytuje aj možnosť vzdelávať sa? Magnetická tabuľa Board je tou správnou voľbou! Táto tabuľa je veľmi praktická, keďže vďaka rozmerom nie je náročná na priestor.

Nakreslite na magnetickou tabuľou Inlea4Fun Multifunction tablet, potom, ak chcete vytvoriť nový výkres, jednoducho vyčistite magnetickú dosku jedným pohybom a začnite znova. Špeciálnu oranžovú magnetickú dosku je možné použiť s priloženými písacími potrebami. S pečiatkami môžete vytvoriť špeciálne vzory, z ktorých 3 nájdete na doske. Vďaka tejto hre sa dieťa učí logickému mysleniu, rozpoznáva farby a tvary. Dieťa kreslí špeciálnym dotykovým perom. Výhodou magnetickej tabule je to, že nie sú zlomené špičky ceruziek a môžete okamžite začať od nuly. Ďalšou veľkou výhodou je, že po stlačení tlačidla ON doska vydáva zvuky a rozsvieti sa LED dióda na vrchu dosky! Neexistuje žiadny limit pre kreativitu, môžete nakresliť čokoľvek na magnetickú tabuľku pre dievčatá.

Obsah balenia:

- magnetická tabuľa

- pero

- pečiatky

- zvukové efekty

- LED osvetlenie

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Tabuľa: 39 cm x 31 cm 

Balenie: 43 cm x 32 cm x 4,5 cm


Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!