Peračníky

Peračníky

Hľadáte kvalitný peračník pre Vaše deti, ktorý im poskytne dostatok úložného priestoru na písacie potreby a štýlový vzhľad? V tom prípade ste na správnom mieste! U nás na Inlea.sk si zaručene vyberie každý školák peračník podľa vlastných predstáv! Všetky peračníky sú vyrobené z kvalitných materiálov. Navyše Vám ponúkame aj výhodné sety, vďaka ktorým ušetríte nie len peniaze ale aj čas, keďže zakúpite všetky školské potreby naraz! V našej ponuke taktiež nájdete školské tašky či rôzne iné školské potreby

Školský batoh trojkomorový ST.RIGHT Emoji Hľadáte pre svoje dieťa kvalitné školské potreby, ktoré okrem štýlového vzhľadu poskytnú a..

20,20 €

Školský set PASO Studio Pets Čivava - školská taška, vak na telocvik Tento krásny školský set je zdobený roztomilou čivavou so slnečnými okuliarmi. A..

27,90 €

Školský set PASO Tropic - školská taška, vak na telocvik, ľadvinka Hľadáte pre svoju dcérku kvalitné školské potreby, ktoré okrem štýlového vzhľadu poskytnú ..

39,90 €

Peračník s 2 klopami PASO Girls Minnie Mouse Hľadáte pre svoje dieťa vhodné školské potreby? Peračník je neoddeliteľnou súčasťou školského v..

12,90 €

Školský set PASO GOL! - školská taška, peračník, vak na telocvik Hľadáte pre svojho syna kvalitné školské potreby, ktoré okrem štýlového vzhľadu poskytnú a..

45,90 €

Peračník 14 x 20,5 x 3,5 cm ST.RIGHT Puppies - Šteniatka Hľadáte pre svoje dieťa vhodné školské potreby? Peračník je neoddeliteľnou súčasťou školského v..

8,10 €

Školský peračník trojposchodový s príslušenstvom - Tlapková Patrola Chase Hľadáte pre svoje dieťa vhodné školské potreby? Peračník je neoddeliteľnou súčasťou š..

28,90 €

Školský set PASO Disney Cars - školská taška, vak na telocvik, peračník Hľadáte pre svojho syna kvalitné školské potreby, ktoré okrem štýlového vzhľadu poskytnú a..

55,90 €

Peračník PASO Kapitán Amerika 19,5 x 13 x 3,5 cm - čierny Hľadáte pre svoje dieťa vhodné školské potreby? Peračník je neoddeliteľnou súčasťou š..

9,90 €

Školský peračník trojposchodový s príslušenstvom Spiderman Hľadáte pre svoje dieťa vhodné školské potreby? Peračník je neoddeliteľnou súčasťou š..

26,50 €