+421 905 602 345

AGA záhradná hojdačka GRANDLUX 2v1 Burgundy

Túžite po pohodlnom oddychu vo vlastnej záhrade či na zimnej terase? Ponúkame Vám záhradnú hojdačku Grandlux 2v1, ktorá Vám poskytne nie len pohodlie, ale bude Vám slúžiť aj ako krásna dekorácia v záhrade. Záhradná hojdačka Grandlux 2v1 Lux má moderný dizajn a je vhodná do exteriéru, či ... Čítaj ďalej
169,90 €
Skladom do 2 - 4 dní
Cena dopravy 12,00 €
Výrobca: AGA
Kód produktu: k7864

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345
Túžite po pohodlnom oddychu vo vlastnej záhrade či na zimnej terase? Ponúkame Vám záhradnú hojdačku Grandlux 2v1, ktorá Vám poskytne nie len pohodlie, ale bude Vám slúžiť aj ako krásna dekorácia v záhrade. Záhradná hojdačka Grandlux 2v1 Lux má moderný dizajn a je vhodná do exteriéru, či už do záhrady, na zimnú terasu či na balkóny.  Zosilnená kovová lakovaná konštrukcia s kvalitnými zvarmi a s protišmykovými gumovými pätami zabezpečuje potrebnú stabilitu a zaručuje bezpečnosť pri jej používaní. Veľkosť záhradnej hojdačky Grandlux 2v1 poskytuje pohodlné miesto pre 3 až 4 osoby. 

Hojdačka je vybavená praktickou strieškou, ktorá poslúži ako tienidlo proti slnku. Opierku záhradnej hojdačky je možné sklopiť do vodorovnej polohy, vďaka čomu Vám táto záhradná hojdačka poslúži aj ako lehátko. Kvalitný textil o hrúbke 5 cm poskytuje maximálne pohodlie. Vďaka odnímateľným poťahom na sedacej časti aj na strieške je údržba veľmi jednoduchá. Jednoducho je možné texitil ručne vyprať. Hojdačku je potrebné chrániť pred dažďom, snehom a mrazom. Zabezpečte si pohodlnú záhradnú hojdačku a užívajte si slnečné dni príjemným oddychom vo vlastnej záhrade! 

Vlastnosti produktu:

• vysoká stabilita a nosnosť

• kvalitné a mäkké polstrovanie

• kovová konštrukcia ošetrená práškovým lakovaním

• odnímateľný poťah

• gumové päty

• hojdačka a lehátko v jednom

 Parametre produktu

Materiál:  oceľ - nepremokavý materiál

Konštrukcia: lakovaná oceľ

Maximálna nosnosť: 300 kg

Hmotnosť: 45 kg

Rozmery hojdačky:

• šírka: 214 cm

• hĺbka: 114 cm

• stredná výška: 168 cm

Výška sedacej plochy bez vankúšov: 43 cm

Rozmery strechy: 220 x 116 cm 

Hrúbka vankúša: 5 cm

Certifikát: Certifikát CE-EÚ


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!