Basketbalový kôš MASTER 60 x 42 cm | Basketbal | Inlea.sk
+421 482 304 811

Basketbalový kôš MASTER 60 x 42 cm

Basketbal je jedným z najznámejších športov, ktorý si každý z nás zahrá aspoň raz za život. Nevyhnutnou súčasťou tejto hry je basketbalová lopta, ktorú tiež nájdete na našej stránke a basketbalový kôš. Každé dieťa sa zaručene poteší skvelému basketbalovému košu, vďaka ktorému sa nie len skvele zabaví ale ... Čítaj ďalej
Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.
Vypredané
Výrobca: Master
Kód produktu: MASSPSB-06

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! info@inlea.sk alebo 0905 602 345

Basketbal je jedným z najznámejších športov, ktorý si každý z nás zahrá aspoň raz za život. Nevyhnutnou súčasťou tejto hry je basketbalová lopta, ktorú tiež nájdete na našej stránke a basketbalový kôšKaždé dieťa sa zaručene poteší skvelému basketbalovému košu, vďaka ktorému sa nie len skvele zabaví ale navyše strávi svoj voľný čas v prírode športom. 

Okrem toho si pri basketbale deti rozvíjajú aj rôzne zručnosti a schopnosti. Tento kvalitný basketbalový kôš však poteší nie len deti ale aj dospelých! Vďaka tomuto basketbalovému košu si môžete zahrať basketbal vo vlastnej záhrade s rodinou alebo priateľmi. Basketbalový kôš MASTER je vyrobený z kvalitných materiálov, čo zaručuje dlhú životnosť produktu. Prekvapte svoje dieťa alebo svojho priateľa kvalitným basketbalovým košom!

Vlastnosti produktu:

- kvalitné materiály

- skvelý darček 

- dlhá životnosť

 Parametre produktu

Rozmer: 60 x 42 x 1,6 cm

Materiál dosky: plast

Plastová obrúčka a priemerom: 25 cm

Určené pre lopty veľkosti: 3

Určené pre montáž na tyč o priemere: 52 mm

Hmotnosť balenia: 1,50 kgNapísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať