Detská elektrická trojkolka ADVANCE - čierno/modrá | Hračky do záhrady | Inlea.sk

Detská elektrická trojkolka ADVANCE - čierno/modrá

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrickú trojkolku. Detské elektrické trojkolky dávajú dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič alebo dokonca pretekár. Elektrická trojkolka však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa ... Čítaj ďalej
Ľutujeme, produkt je momentálne nedostupný.
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: RA-PA.HL700-3.CZ

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Hľadáte pre vaše dieťa výnimočný darček? Darujte mu elektrickú trojkolku. Detské elektrické trojkolky dávajú dieťaťu príležitosť cítiť sa ako skutočný vodič alebo dokonca pretekár. Elektrická trojkolka však pre dieťa nie je len hračka, ale aj spôsob, ako získať nové užitočné zručnosti. Dieťa sa cíti zrelšie a vážnejšie, získava pocit zodpovednosti, vyvíja sa u neho priestorové vnímanie, koordinácia, oboznamuje sa s pravidlami cestnej premávky a zvyšuje sa dôvera vo vlastné schopnosti.

Batériová trojkolka poskytuje oveľa väčšiu stabilitu - vďaka dvom kolesám na zadnej náprave sa vozidlo nemôže prevrátiť v žiadnom smere. Pevný a dynamický dizajn si určite získa srdcia mnohých používateľov. Detská elektrická trojkolka je výbornou voľbou pre všetkých milovníkov motoriek a ktorá ohúri nie len svojim moderným dizajnom ale aj výkonom. Deti si budú jazdu na tejto skvelej trojkolke zaručene užívať. 

Vlastnosti produktu:

• pevný a dynamický dizajn

• predné koleso je vybavené tlmičmi

• 2 x 25 W motor 

• zvukové efekty

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: 3+

Motor: 2x25W

Rozmer vozidla: 82 x 44 x 50 cm

Nosnosť: 25 kg

Batéria: 1x6v4Ah

Koleso: plastové

Doba nabíjania: 6-8 hodín

Hmotnosť: 8,3 kg

Rozmer sedadla: 32 x 14 cm

Veľkosť balenia: 73 cm x 33 cm x 39 cm


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!