Detská žehliaca doska so žehličkou Inlea4Fun SWEET HOME | Inlea.sk

Detská žehliaca doska so žehličkou Inlea4Fun SWEET HOME

Žehliaca doska pre deti s detskou žehličkou poteší malých domácich pomocníkov vo veku od 3 rokov. Žehliaca doska pôsobí pre deti veľmi realisticky a má pevnú konštrukciu. Súčasťou setu na žehlenie je stojan na položenie žehličky, 4 štipčekov, 4 vešiaky a 3 x kartónové šaty na zavesenie na vešiak a kôš na bielizeň. ... Čítaj ďalej
44,91 €
Skladom do 5-8 dni
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: RA-ZDZ.QF2904P

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Žehliaca doska pre deti s detskou žehličkou poteší malých domácich pomocníkov vo veku od 3 rokov. Žehliaca doska pôsobí pre deti veľmi realisticky a má pevnú konštrukciu. Súčasťou setu na žehlenie je stojan na položenie žehličky, 4 štipčekov, 4 vešiaky a 3 x kartónové šaty na zavesenie na vešiak a kôš na bielizeň. Žehlička je realistickou kópiou originálu. 

Celý žehliaci set je v bielej a ružovej farbe. Doska na žehlenie sa dá ľahko zložiť. Zapojením vášho dieťaťa do žehlenia a domácich prác v ňom už od malička pestujete zmysel pre poriadok a čistotu. Spoločným žehlením ukazujete deťom, že aj žehlenie môže byť zábavné.

Doprajte vašim ratolestiam kvalitné a bezpečné hračky. Výrobca detských hračiek Inlea4Fun kladie dôraz na prepracovaný dizajn a kvalitu použitých materiálov, ktoré sú vhodné pre jemné detské rúčky.

Vlastnosti produktu:

- vyrobená z kvalitných materiálov

- biely-ružový moderný dizajn

- množstvo doplnkov

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Rozmery

- žehliaca doska: 41 x 19 x 26 cm

- žehlička: 22 x 9 x 12 cm

- kôš na bielizeň: 12 cm bez držadla x 16 cm x 10 cm

- vešiak: 27 x 22 x 9 cm

Rozmery balenia: 57 x 43,5 x 10,5 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!