Drevená sada detského náradia v prenosnom boxe Inlea4Fun CARPENTER TOOL BOX | Detská dielňa a náradie | Inlea.sk

Drevená sada detského náradia v prenosnom boxe Inlea4Fun CARPENTER TOOL BOX

Detské drevené náradie v drevenej krabičke je praktická sada pre začínajúcich domácich majstrov. Vďaka praktickým rozmerom si nájdete svoje miesto aj v detskej izbe. V sade sú repliky skutočných nástrojov pre vášho malého opravára. Môže si s nimi predstavovať napríklad pílenie, skrutkovanie alebo používanie rôznych ... Čítaj ďalej
22,90 €
Skladom
Očakávané doručenie 5. október
Výrobca: Inlea4Fun
Kód produktu: JO-ZA3935

Potrebujete pomoc alebo máte otázky ohľadom tohto produktu? Spýtajte sa nás! [email protected]

Detské drevené náradie v drevenej krabičke je praktická sada pre začínajúcich domácich majstrov. Vďaka praktickým rozmerom si nájdete svoje miesto aj v detskej izbe. 

V sade sú repliky skutočných nástrojov pre vášho malého opravára. Môže si s nimi predstavovať napríklad pílenie, skrutkovanie alebo používanie rôznych kľúčov. Váš malý kutil sa pri hre určite zabaví a naplno sa ponorí do role skutočného domáceho majstra. Deti sa potešia bohatej sade nástrojov a dielov, medzi ktorými nájdu pílu, skrutkovač, kladivo, matice, rôzne kľúče, jednoducho skvelé vybavenie pre domáceho kutila a opravára. Hlavnou atrakciou dielne je jej prevedenie. Drevený, bezpečný dizajn umožňuje jej rozloženie tak, že vytvára pevný a stabilný základ pre hru. Toto riešenie ponúka veľa možností, pretože obsahuje všetko potrebné hneď po ruke pre malého staviteľa, takže môžete donekonečna vytvárať, odskrutkovať, skrutkovať, uťahovať a podobne. Po skončení zábavy je možné všetky prvky súpravy zbaliť do kufra a vziať so sebou všade.

Detská sada náradia je vyrobené z 100 % dreva, ktoré  vydrží deťom dlhé roky, zahrajú sa s ním aj ďalšie generácie. Vytvorí pri hre na opravárov realistickú atmosféru, dieťa môže v bezpečí majstrovať a kreatívne sa rozvíjať. Pri rozoberaní, skladaní a opravách rôznych vecí deti prichádzajú na nové riešenia, učia sa logicky premýšľať a koncentrovať na nové úlohy. 

Vlastnosti produktu:

- prenosná debnička

- realistický dizajn

- množstvo príslušenstva

 Parametre produktu

Odporúčaný vek: od 3 rokov

Materiál: drevo

Rozmery:

- box v zatvorenom stave: 21 x 29 x 8 cm

- box v otvorenom stave: 42 x 29 x 5 cm

Počet prvkov v balení: 35 ks

Hmotnosť: 1,2 kg

Rozmer balenia: 29 x 21 x 8 cm

Nie sú dostupné žiadne hodnotenia.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďaľšie produkty, ktoré by vás mohli zaujímať